مقالات, مقالات سیلیسی

قیمت سیلیس همدان

سیلیس میکرونیزه Price of micronized silica
کلوخه سیلیس silica lumps
سیلیس ممتاز Premium silica
سیلیس صادراتی Export silica
پودر سیلیس Silica powder
سیلیس شیشه Glass silica

معدن سیلیس همدان

تولید کننده برتر فراورده های معدنی در غرب کشور

معدن سیلیس همدان یکی از بهترین و بزرگترین تولید کنندگان سیلیس که به صورت سیلیس دانه بندی ،سیلیس پودری،سیلیس میکرونیزه،سیلیس مش بالا ،مواد معدنی و….را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت را به بازار عرضه می کند.قیمت سیلیس در ایران متاسفانه نسبت به قیمت های جهانی بسیار پایین می باشد.و قیمت سیلیس در این مجمع تولیدی بسیار مناسب و عادلانه می باشد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت سیلیس 

  • نوع سیلیس تولیدی که پودری یا دانه بندی باشد.
  • عیار سیلیس که عیار بالا یا پایین باشد.
  • میزان خلوص سیلیس که ۹۹ درصد یا ۹۸ درصد باشد.
  • درصد آهن و پارامترهای اضافی نوع بسته بندی که به صورت فله یا کیسه های جامبو یا کیسه های ۳۰ و ۴۰ کیلیویی باشد.
  • مش بندی سیلیس که چه مشی تولید شود.
  • صادراتی یا مصرف داخل بودن محصولات

قیمت کلوخه سیلیس 

قیمت کلوخه سیلیس در این شرکت متفاوت می باشد که بستگی دارد چه عیار و خلوصی داشته باشد و یا از چه معدنی به سمت کارخانه حمل شود.قیمت کلوخه سیلیس نسبت به عیار و ظاهر سنگ متفاوت است و معدن سیلیس همدان با دارا بودن چندین معدن فعال در کشور با تنوع سنگ سیلیس در معدن توانسته قیمت های سیلیس را مناسب و منطقی به بازار عرضه کند. جهت مشاوره و استعلام قیمت با شرکت تماس بفرمایید:۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸

قیمت سیلیس میکرونیزه

سیلیس پودری و میکرونیزه در قالب ۱۰ نوع کد محصول در شرکت معدن سیلیس همدان تولید می شود که از مش های ۸۰ -۱۲۰-۱۸۰-۲۲۰-۴۰۰-۱۰۰۰-۱۵۰۰-۲۵۰۰ با بالاترین کیفیت تولید و عرضه میشود.قیمت سیلیس پودری بسته به مش تولید و بسته بندی و عیار سیلیس متفاوت می باشد و این شرکت با ارایه قیمت های اقتصادی توانسته سهم بالایی در عرضه سیلیس در کشور را داشته باشد.

قیمت سیلیس صادراتی

معدن سیلیس همدان امکان فروش ریالی،دلاری،دیناری و یورویی را برای همه ی تجار و بازرگانان را فراهم کرده و نسبت به کشور مقصد با واحد پول آن کشور مبادله کرده و این شرکت با ارایه قیمت های دلاری مناسب توانسته در ارز آوری به کشور کمک فراوانی انجام دهد. معدن سیلیس همدان به مشتریانی که خرید خود را به صورت دلار یا یورو انجام دهد با تخفیف ویژه ای برخوردار خواهد شد و در ارسال بار و تشریفات گمرکی کمک فراوانی به مشتریان محترم خواهیم کرد.

پست های مرتبط