تماس با ما :

اطلاعات تماس:
تلفن همراه :۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸
تلفن کارخانه : ۰۸۱۳۲۳۱۳۸۶۱
ایمیل : sales@hamedanmine.com
آدرس : همدان-کیلومتر ۴۵ جاده همدان.ملایر-شهرک صنعتی فاز ۲.

فرم تماس با ما

  سوالات متداول

  مدیا فیلتر آنتراسیت چیست؟ آنتراسیت یک فیلتر با کیفیت بالا است که برای شفاف سازی آب هنگام ترکیب با سایر ماسه های فیلتر کننده استفاده می شود. شکل آنتراسیت اجازه می دهد تا ذرات معلق در عمیق ترین قسمت بستر فیلتر قرار گیرند.

  الزامات رسانه فیلتر چیست؟ محیط فیلتر مورد استفاده در صنعت و در عمل آزمایشگاهی باید دارای ویژگی های زیر باشد: (۱) تخلخل مناسب (یعنی منافذ باید به اندازه ای باشند که ذرات کیک فیلتر در محیط فیلتر به دام افتاده باشند). (۲) مقاومت شیمیایی در برابر فیلتر. (۳) استحکام مکانیکی کافی .

   

  آیا آنتراسیت همان کربن فعال است؟ آنتراسیت شکلی از زغال سنگ و کربن فعال زغال چوبی فرآوری شده از منابع مختلف است. اینکه چه خطراتی را در نظر می گیرید بستگی به این دارد که از چه چیزی برای فیلتر کردن استفاده می کنید، اگر بعداً در مرحله پردازش وجود داشته باشد، و از چه درجه/نوع مواد فیلتراسیونی استفاده می کنید.

  آیا آنتراسیت آب را جذب می کند؟ سیستم های تصفیه آب آنتراسیت بیشتر این زغال‌سنگ با عیار بالا که استخراج می‌شود، اغلب کمترین رطوبت را دارد، به این معنی که وقتی برای فیلتر کردن آب استفاده می‌شود، این توانایی را دارد که جذب آب را منحرف کند و نانو فیلتراسیون را تسهیل کند.

  سیلیس سفید چیست؟ سیلیس (کوارتز) سیلیس، SiO2، یک ترکیب کریستالی سفید یا بی رنگ است که عمدتاً به صورت کوارتز، ماسه، سنگ چخماق و بسیاری از کانی های دیگر یافت می شود. سیلیس یک عنصر مهم برای تولید انواع وسیعی از مواد است. کوارتز؛ کوارتز فراوان ترین کانی سیلیس است. کوارتز خالص بی رنگ و شفاف است.

  رنگ سیلیس چیست؟ دو نوع ژل سیلیکا نشان دهنده این سیلیکا ژل پس از اشباع شدن ماده خشک کن با رطوبت تا حدود ۱۵ درصد وزنی، هنگامی که خشک و سبز می شود، به رنگ نارنجی/زرد به نظر می رسد. علاوه بر این، ژل سیلیکا نارنجی یک ماده خشک کن غیر سمی و بدون آلودگی است که نیازهای شرکت های آگاه به محیط زیست را برآورده می کند.

   

  ۴.۷/۵ - (۱۸۷ امتیاز)