سیلیس درجه 1 sio2 - فروش سیلیس درجه1
سیلیس درجه 1 sio2 - فروش سیلیس درجه1
سیلیس درجه 1 sio2 - فروش سیلیس درجه1
سیلیس درجه 1 sio2 - فروش سیلیس درجه1

سیلیس درجه ۱ sio2 – فروش سیلیس درجه۱

سیلیس درجه ۱ sio2 – فروش سیلیس درجه۱  – نام سیلیس silicon  از واژه لاتین (silics) به معنی سنگ سخت،سنگ آتش زنه یا سنگ چخماق گرفته شده است.سیلیس به عنوان دومین عنصر فرآوان در پوسته زمین با فرآوانی ۲۵ % می باشد.سیلیس درجه ۱ شامل کیفیت عالی و عیار آن ۹۸ درصد به بالا می باشد که به صورت سیلیس دانه بندی ، سیلیس پودری ، سیلیس میکرونیزه و … عرضه میگردد .

سیلیس درجه ۱ sio2

درباره سیلیس درجه ۱

سیلیس غیر فلزی است سخت به رنگ بی رنگ تا سفید رنگ و یا خاکستری تیره با نماد si  ،عدد اتمی۱۴،وزن اتمی ۲۸/۰۸۵ ،وزن مخصوص ۲/۳۳ گرم بر سانتی مترمکعب،سختی ۷ در مقیاس موس،رنگ خاکه سفید،نقطه جوش ۲۳۵۵ درجه سانتی گراد و نقطه ذوب ۱۴۱۰ درجه سانتی گراد و سیلیس تولید شرکت معدن سیلیس همدان از استانداردهای لازم برای تامین سیلیس صنایع را برخوردار می باشد وبا استفاده از بهترین تکنولوژی تولیدی سیلیس در ایران استفاده کرده و قادر به تامین سیلیس در انواع سایزها و مش های مورد نظر مشتری می باشد.

 

سیلیس شیشه و بلور

سیلیس درجه۱ در صنعت شیشه و بلور سازی کاربرد فراوانی دارد که در این صنعت سیلیس درجه۱ باید طبق استانداردهای مورد نظر باشد که دارای عیار بالا و خلوص ۹۸ درصد باشد و از لحاظ سایز و دانه بندی طبق نیاز مشتری باشد.سیلیس درجه ۱ تولید شرکت معدن سیلیس همدان دارای بهترین کیفیت و بالاترین عیار سیلیس موجود در کشور قادر به تامین مواد اولیه کارخانه های شیشه و بلورسازی می باشد.

 

سیلیس درجه یک تصفیه آب

سیلیس درجه ۱در صنعت آب و فاضلاب بسیار کاربرد دارد و سیلیس درجه ۱ به دلیل سختی بالایی که دارد در فیلترشنی به مدت بسیار بالایی کارایی دارد.سنگ سیلیس ممتاز از معادن استخراج شده و توسط پیشرفته ترین دستگاه ها خردایش و دانه بندی می شود.سیلیس درجه ۱ تولید ی در انواع سایزهای ریز.متوسط درشت تولید می شود ودر بسته بندی های ۴۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی  جهت مصرف در صنایع تصفیه آب استخر و فیلترشنی های صنعتی و آب و فاضلاب کاربرد دارد.

سیلیس درجه ۱ sio2

سیلیس درجه ۱ :

کار برد سیلیس درجه ۱ : جهت تصفیه آب، کاشی و سرامیک، ریخته گری، رنگ سازی ،افزودنی های بتنی و … میباشد .در حالی که ذرات سیلیس به طور گسترده در محصولات غذایی استفاده می شود، انواع مختلف درجه حرارت و درجه حرارت ذرات سیلیس از نظر خواص فیزیکوشیمیایی و بیولوژیکی آنها مقایسه نشده است.

درجات مختلف سیلیس

  • (نانوذرات درجه غذایی (FG-NPs)
  • نانوذرات غیرغذایی (NFG-NPs) 
  • ذرات میکرونی درجه غذایی (FG-MPs)) 

 

انواع دمایی تولید شده با قرار دادن FG-NPs در معرض حرارت مرطوب گرمایش خشک و تبرید برای خواص فیزیکوشیمیایی و برهمکنش آنها با تریپسین مقایسه می شود. FG-NPs از نظر ترکیب عنصری و ماهیت آمورف شبیه به NFG-NPs و FG-MPs بودند، اما نسبت به گروه های دومی، گروه های سیلوکسان شاخه دار و حلقه ای نسبتاً کمتری داشتند.

تغییرات ساختاری سیلیس

تغییرات ظریف اما قابل توجهی در رفتار انباشتگی و فراوانی نسبی گروه‌های مختلف سیلیس در FG-NP‌هایی که در معرض دماهای جابجایی غذا قرار داشتند، وجود داشت. ساختار و عملکرد ثانویه تریپسین به طور منفی تحت تأثیر FG-NPs و انواع دمایی آنها قرار گرفت. ذرات سیلیکا یک “مهار نوع مختلط” تریپسین را نشان دادند که منجر به هضم جزئی آلبومین سرم گاوی شد. در نتیجه، مطالعات ما تفاوت‌هایی را در شیمی سطح درجات مختلف ذرات سیلیس و انواع دمایی FG-NPs و تأثیر منفی آنها بر ساختار و عملکرد تریپسین نشان داد.

 

شن و ماسه سیلیس چه درجه هایی دارد؟

نمرات شن سیلیس | نمرات از درشت (۶۰ گریت) تا خیلی ریز (۸۰۰۰ گریت) متغیر است. ماسه درجات مختلفی دارد که با توجه به نوع سنگی که از آن تشکیل شده است مشخص می شود. به عنوان مثال، ماسه درشت از ذرات بزرگتری نسبت به ماسه ریز که از ذرات کوچکتر تشکیل شده است، تشکیل شده است.

 

کاربرد سیلیس SiO2 چیست؟

در صنایع شیمیایی در تولید چسب‌ها و درزگیرها، جاذب‌ها، سرامیک، چینی، بازدارنده‌های خوردگی، ضدچسب‌ها، رنگ‌ها و افزودنی‌های رنگ استفاده می‌شود. علاوه بر این، تولید دی اکسید سیلیکون در مواد شیمیایی کشاورزی اتفاق می افتد.

 

سیلیس با خلوص بالا چیست؟

سیلیس، SiO2، غیر قابل احتراق، بی بو و بی رنگ (یا سفید) به شکل کریستالی است. ماسه سیلیس با خلوص بالا یک کالای صنعتی عمده است زیرا تقریباً به طور کامل از سیلیس تشکیل شده است. محصولات ماسه سیلیس در گریدهای مختلف از جمله آردهای بسیار ریز به بازار عرضه می شوند.

 

آیا دو نوع سیلیس وجود دارد؟

سیلیس به دو گروه اصلی سیلیس کریستالی و سیلیس آمورف (سیلیس غیر کریستالی) تقسیم می شود. رایج ترین نوع سیلیس کریستالی کوارتز است. انواع دیگری نیز وجود دارند، اما کمتر رایج هستند. ترکیبات سیلیس در سراسر محیط در سنگ ها، ماسه، خاک رس، خاک، هوا و آب یافت می شوند.

 

بهترین سیلیس کدام است؟

با این حال، ما فکر می‌کنیم که Orgono Living Silica بهترین انتخاب برای هر کسی است که به دنبال یک مکمل سیلیکا با کیفیت خوب است که از استخوان‌ها و مفاصل سالم، پوست درخشان، موها و ناخن‌های قوی پشتیبانی کند.

 

رایج ترین نوع سیلیس چیست؟

کوارتز رایج ترین شکل سیلیس کریستالی است و دومین کانی رایج در سطح زمین است. تقریباً در هر نوع سنگی مانند آذرین، دگرگونی و رسوبی یافت می شود. از آنجایی که کوارتز بسیار فراوان است، تقریباً در تمام عملیات معدنی وجود دارد. کریستوبالیت در طبیعت کمیاب است.

 

کدام نوع سیلیکاژل بهتر است؟

چه سیلیکاژل نارنجی تا سبز یا سیلیکاژل آبی تا صورتی، هر دو به یک اندازه عملکرد عالی دارند و به طور گسترده در کاربردهای متعددی مانند تنفس ترانسفورماتور، خشک کن هوا، بسته بندی کالا، بسته بندی الکترونیکی، بسته بندی دارویی، بسته بندی کیت های تشخیصی و غیره استفاده می شود.

 

چه مقدار سیلیس بی خطر است؟

حد بالای ایمن ۷۰۰-۱۷۵۰ میلی گرم در روز گزارش شده است. از آنجایی که سیلیس محلول در آب است، مقدار اضافی آن به سادگی از طریق ادرار توسط بدن دفع می شود، به این معنی که در صورت مصرف بیش از حد، بعید است که عوارض جانبی ایجاد کند. افراد زیر باید از مصرف سیلیس اجتناب کنند: کودکان – دم اسب حاوی مقادیری نیکوتین است.

 

چه کسی سیلیس با خلوص بالا می سازد؟

سیلیس با خلوص بالا در گریدهای مختلف را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند در پوشش ها، سرامیک ها و پلاستیک و لاستیک استفاده شود. سیلیس ایالات متحده تامین کننده قابل اعتماد ما برای سیلیس است. این شرکت دارای گواهی ISO یک تامین کننده پیشرو شن و ماسه سیلیس و آرد سیلیس با تمرکز بر مواد عملکردی است.

 

تفاوت بین ماسه سیلیس و سیلیس چیست؟

سیلیس نوعی ماده معدنی است. ماسه طبقه بندی بافت یک رسوب است. اگر دانه‌های رسوبی به اندازه ماسه عمدتاً کانی سیلیس یا کانی سیلیس بالا باشد، می‌توان آن را به عنوان ماسه سیلیس طبقه‌بندی کرد.

 

بهترین ماسه سیلیس کجاست؟

استرالیا دارای منابع شناخته شده قابل توجهی از شن و ماسه سیلیس است، از جمله برخی از ذخایر با بالاترین کیفیت که عمدتاً در کوئینزلند و استرالیای غربی واقع شده اند. این کشور حدود ۱٪ از تولید ماسه سیلیس جهانی را به خود اختصاص داده است، به طور عمده در کوئینزلند، اما یکی از صادرکنندگان عمده جهانی است.

 

جهت خرید سیلیس درجه ۱ دانه بندی و پودر شده در انواع سایزها  و مش های با شرکت تماس بگیرید.

شماره تماس :۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸

 

شیشه و بلور/سیلیس کاشی/سیلیس کوارتز


برای خرید چه اقدامی کنیم؟

پیشنهاد میشود همیشه و در همه حال با توجه به اینترنتی بودن فرایند خرید حتما با شماره های شرکت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید و از قیمتهای روز استعلام لحظه ای دریافت نمائید. ما در هر ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت شمائیم.

اطلاعات تماس:
  • تلفن همراه :۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸
  • تلفن کارخانه : ۰۸۱۳۲۳۱۳۸۶۱
  • ایمیل : sales@hamedanmine.com
  • آدرس : همدان-کیلومتر ۴۵ جاده همدان.ملایر-شهرک صنعتی فاز ۲.

دنبال کردن صفحه اینستاگرامی ما | سیلیس صادراتی | سیلیس تصفیه آب | معرفی پاسارگاد سیلیس

۴.۸/۵ - (۵۹۴ امتیاز)