پودرمیکروسیلیس یا دوده سیلیسی
پودرمیکروسیلیس یا دوده سیلیسی
پودرمیکروسیلیس یا دوده سیلیسی
پودرمیکروسیلیس یا دوده سیلیسی
پودرمیکروسیلیس یا دوده سیلیسی
پودرمیکروسیلیس یا دوده سیلیسی

پودرمیکروسیلیس یا دوده سیلیسی

پودرمیکروسیلیس یا دوده سیلیسی محصولی پودری به رنگ خاکستری است که محصول فرعی کوره های قوس الکتریکی در جریان تولید آلیاژهای فروسیلیس می باشد. میکروسیلیکا یا دوده سیلیس حاوی ۹۴تا ۹۶ درصد دی اکسید سیلیسیوم می باشد. دانه بندی پودر میکروسیلیس در محدوده ۵ الی ۱۵ میکرون است و در مقایسه با ذرات سیمان صد برابر ریزتر و نرم تر است. میکروسیلیس با توجه به ریز دانه بودن دارای سطح واکنشی بسیار بالایی می باشد. پودر میکروسیلیس یا دوده سیلیسی برای افزایش برخی خواص و ویژگی های بتن افزوده می شود.

 

میکروسیلیس بهترین افزونه باری بتن

افزودن میکروسیلیس به مخلوط بتنی باعث ترکیب دی اکسید سیلیسیوم با محلول هیدروکسید کلسیم ازاد موجود در منافذ موینه بتن شود و به این ترتیب کریستال سیلیکات کلسیم نامحلول تولید نماید و در نهایت باعث تراکم ساختار خمیر سیمان و در نهایت افزایش مقاومت فشاری بتن شود. پودر میکروسیلیس موجب افزایش دانسیته بتن خواهد شد و همچنین کیفیت چسبندگی اجزای بتن را بالاتر خواهد برد. پودر میکروسیلیس موجب افزایش دانسیته بتن خواهد شد و همچنین کیفیت چسبندگی اجزای بتن را بالاتر خواهد برد.

 

خواص مقاومتی بتن

پودر میکروسیلیس یا دوده سیلیسی عموما برای تولید بتن های با مقاومت فشاری بالا به کار می رود.افزودن ۵تا۱٠ درصد وزن سیمان مصرفی از محصول پودر میکروسیلیکا به طرح اختلاط بتن می تواند مقاومت فشاری بتن را بالا ببرد. بتن با پودر میکروسیلیس در برابر سایش و ضربه مقاومت بالاتری خواهد داشت و همچنین در برابر تغییرات دما و سیکلهای ذوب و یخبندان مقاومت بالاتری از خود نشان خواهد داد. پس از افزودن میکروسیلیس به بتن به دلیل سطح بسیار آزاد ذرات دوده سیلیسی، موجب کاهش اب بتن در محدوده ۱٠الی۱۵ درصد خواهد شد.

 

میکروسیلیکا یا دوده سیلیس:

پودر میکروسیلیکا جهت تقویت خواص اب بندی و دوام سازه های بتنی، سازه های ساحلی، سازه های ابی، سدهای بزرگ، پل ها با مقاومت بالا که در معرض حمله ی شدید سولفات ها و خورندگی قرار دارند.که با افزایش میکروسیلیس باعث می شود که کاملا از عوامل بیرون مقاوم مانده و مقامت بتن بالا رود.

 

مزایای مصرف میکروسیلیس:

افزودن دوده سیلیس به مخلوط بتن باعث می گردد sio2 فعال ان با محلول هیدوکسید کلسیم ازاد موجود در منافذ مویین بتن ترکیب گردد و در نهایت باعث تراکم ساختار خمیر سیمان و کاهش نفوذ پذیری و افزایش مقاومت فشاری، الکتریکی، خمشی و کششی بتن، افزایش مقاومت بتن، کاهش نفوذ پذیری، جلوگیری از نفوذ یون و کلر و سایر مواد شیمیایی به داخل بتن گردد.

 

مزیت دود سیلیس در بتن چیست؟

از مزایای دود سیلیس می توان به افزایش قابل توجه مقاومت بتن، کاهش خونریزی و جداسازی بتن (اگرچه این امر نیاز به عمل آوری مناسب را افزایش می دهد)، بهبود مقاومت در برابر محیط های تهاجمی شیمیایی و مهار واکنش های قلیایی-سیلیکا که می تواند به شدت آسیب برساند، می باشد. ..

 

 

کاربرد میکروسیلیس:

  • ساخت بتن های در معرض خوردگی
  • کف سازی و نماسازی از جمله کف های سالن های بزرگ و کف سوله های بزرگ
  • ساخت بتن سدهای بزرگ و سدهای کوچک
  • ساخت کانال ها و تونل های بتنی
  • ساخت مخازن و منبع های بتنی اب
  • ساخت بتن در سواحل اب دریا
  • ساخت بتن در اجرای اسکله ها و پل ها

 

خاکستر بادی یا دوده سیلیس در بتن کدام بهتر است؟

دود سیلیس در مقابل خاکستر بادی – فروش دوده سیلیس میکروسیلیکا …دود سیلیس و خاکستر بادی مواد مختلف:خاکستر بادی تقریباً نصف سیمان است و حدود ۵۰٪ دی اکسید سیلیکون دارد. دوده سیلیس حدود ۱% اندازه سیمان و ۸۵% به علاوه دی اکسید سیلیکون است. هم اندازه و هم غلظت آن، آن را بسیار واکنش پذیرتر می کند.

عرضه محصولات معدن سیلیس همدان

میکروسیلیس شرکت معدن سیلیس همدان مطابق استانداردهای کیفی بین اللمللی می باشد و از لحاظ کیفیت و خواص مورد تایید می باشد. و کلیه محصولات در کیسه های جامبو بگ بزرگ و کوچک و کیسه های ۴٠ کیلیویی قابل عرضه می باشد.این شرکت با توجه به تولید بالای میکروسیلیس قادر به تامین تولید کننده های داخل و صادرات به کشور های عربی و همکاری با تجار در راستای تحقق توسعه کشور می باشد.

دوده سیلیس و میکروسیلیس چیست؟

دوده سیلیس که با نام میکروسیلیس نیز شناخته می شود، سیلیسی با دانه ریز، نازک و با سطح بسیار بالا است. اندازه ذرات دوده سیلیس حدود ۱/۱۰۰ اندازه یک ذره متوسط سیمان است. رایج ترین واحد مورد استفاده مش است. کاربرد اصلی بتن است و مقداری چگالش نشده برای ریخته گری نسوز استفاده می شود.

 

نام دیگر سیلیس دود چیست؟

سیلیس فومد (شماره CAS 112945-52-5) که به دلیل تولید در شعله به عنوان سیلیس تب زا نیز شناخته می شود، از قطرات میکروسکوپی سیلیس آمورف تشکیل شده است که در ذرات ثانویه شاخه دار، زنجیره ای و سه بعدی ذوب شده و سپس به ذرات سوم تجمع می یابند.

 

تگ ها: قیمت میکروسیلیس, کارخانه میکروسیلیس, میکروسیلیکا, دوده سیلیس, دوده سیلیسی, میکروسیلیس بتن, فروش میکروسیلیکا, خرید میکروسیلیکا,قیمت میکروسیلیس,میکروسیلیس همدان, میکروسیلیس ملایر,تولید میکروسیلیس, پودر میکروسیلیس, میکرو,المیکروسیلیس,تولید میکروسیلیس,پودر میکروسیلیس, میکرو,المیکروسیلیس,میکروسیلیس بتن,کاربرد میکروسیلیس,فروسیلیس غرب,فروسیلیس آذرخش

جهت استعلام قیمت انواع محصولات سیلیس و میکروسیلیس با ما در تماس باشید. ۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸

.::.  درباره ما  .::.  ارتباط با ما  .::.  محصولات  .::. پاسارگاد سیلیس

What is the advantage of silica fume in concrete?

The advantages of silica fume include significantly increasing concrete strength, a reduction in concrete bleeding and segregation (although this increases the need for proper curing), improved resistance to chemically-aggressive environments, and inhibition of alkali-silica reactions, which can severely damage …
۵/۵ - (۷۱ امتیاز)