میکروسیلیس, خرید سیلیس, کارخانه سیلیس همدان, میکروسیلیس بتن سازی

میکروسیلیس شرکت معدن سیلیس همدان

میکروسیلیس شرکت معدن سیلیس همدان

میکروسیلیس شرکت معدن سیلیس همدان

میکروسیلیس شرکت معدن سیلیس همدان – میکروسیلیس یا افزودنی بتن به عنوان یکی از مهم ترین افزودنی های صنعت بتن سازی سیمان می باشد. این ماده به شکل ذرات ریز با قطر ۰.۱ میکرونی هستند و دانه بندی شده که به عنوان ماده اصلی سیمانی در بتن مورد استفاده قرار می گیرند و نفوذ پذیری بتن را به حد قابل توجهی کاهش می دهند.میکروسیلیس معدن سیلیس همدان که جزء با کیفیت ترین محصولات کشور است به دو صورت کلی و جزعی قابل فروش می باشد .

چرا از میکروسیلیس در بتن استفاده می شود؟

میکروسیلیس یا دوده سیلیس یک افزودنی عالی برای بتن است زیرا منجر به خواص مهندسی بهتری می شود. ترک های حرارتی را کاهش می دهد، دوام را بهبود می بخشد و استحکام را افزایش می دهد. بتن دوده سیلیسی دارای تعدادی کاربرد ساختمانی است. درصد سیلیس در سیمان چقدر است؟ سیمان اساساً از آهک مخلوط با سیلیس و آلومینا تشکیل شده است. درصد تقریبی سیلیس در سیمان ۱۷-۲۵ درصد است.

 

 

قیمت میکروسیلیس چقدر است؟

میکروسیلیس با کیفیت مستلزم استخراج از معادن با کیفیت است . میکروسیلیس همدان و ملایر جزء ۳ معدن برتر تولید این محصول در ایران است . قیمت میکروسیلیس قالباً به کیفیت ، بسته بندی و خلوص آن بستگی دارد . طبق معمول امروز میکروسیلیس با قیمت تقریبی ۱۳۵۰۰۰۰ تومان تا ۳۵۰۰۰۰۰ تومان در هر تن در بازار به فروش می رسد که این رقم قابل مذاکره می باشد.

 

میکروسیلیس شرکت معدن سیلیس همدان

اثر میکروسیلیس در بتن چیست؟

به دلیل خاصیت سیمانی بودن آن، جایگزینی جزئی سیمان با میکروسیلیس نه تنها استفاده از سیمان را کاهش می دهد، بلکه خواص مکانیکی بتن را نیز بهبود می بخشد. از تحقیقات مختلف اطمینان حاصل شده است که استفاده از میکروسیلیس باعث بهبود مقاومت بتن و کاهش تخلخل می شود.

میکروسیلیس شرکت معدن سیلیس همدان

درجات میکروسیلیس چیست؟

آنها به عنوان درجه ۸۵D، درجه ۹۰D، درجه ۹۲D و درجه ۹۵D طبقه بندی می شوند. به طور مستقیم از کارخانه های فلز سیلیکون یا فروسیلیکون جمع آوری و بسته بندی می شود، فرآیند تولید خودکار و یکپارچه کیفیت ثابت را تضمین می کند.

 

 

معایب میکرو سیلیس چیست؟

دود سیلیس (میکرو سیلیس): مزایا، معایب و تاثیر بر بتن … در صورتی که دمای بیرونی بالا باشد، منجر به انقباض زودرس خشک می شود. از این رو، بیشتر مستعد ترک است که ممکن است در نهایت بر استحکام کلی تأثیر بگذارد. ساخت و ساز با بتن دوده سیلیسی دشوار است. زیرا کارایی بتن دوده سیلیسی ضعیف است.

 

تفاوت میکروسیلیس و نانوسیلیکا چیست؟

با توجه به اینکه تفاوت اصلی بین نانوسیلیس و میکروسیلیس اندازه ذرات مربوطه آنهاست و با فرض اینکه رفتارهای پوزولانی در هر دو ماده مشابه است، نانوسیلیس به دلیل SSA بالاتر (مساحت سطح ویژه) سریعتر نسبت به میکروسیلیس با سیمان واکنش می دهد.

 

 

رنگ میکروسیلیس چیست؟

خواص میکروسیلیس – رنگ: میکرو سیلیس کاهش محصول جانبی است که توسط کوارتز خالص بالا در کوره، کک و خاک اره در فرآیند تولید فروسیلیکون و فلز سیلیکون ایجاد می شود، ماده اصلی SiO2 است، رنگ میکرو سیلیس عمومی بین خاکستری روشن و خاکستری تیره است. ، SiO2 خود بی رنگ است ، رنگ آن عمدتاً به …

 

 

میکروسیلیس چگونه تولید می شود؟

میکروسیلیکا (دوده سیلیس) محصول جانبی صنایع فلز سیلیکون یا فروسیلیکون است، یک دی اکسید سیلیکون آمورف – SiO2 است که به صورت گاز در کوره های قوس الکتریکی غوطه ور در طی احیای کوارتز بسیار خالص تولید می شود. با تولید فلز مذاب، گازی بر پایه سیلیس منتشر می شود.

 

 

پودر میکروسیلیس چیست؟

میکروسیلیس که به نام دوده سیلیس نیز شناخته می شود، محصول جانبی تولید فلز سیلیکون یا فلز فروسیلیکون است. از گازهای دودکش کوره های قوس الکتریکی جمع آوری می شود. این یک پودر پوزولانی بسیار واکنش پذیر است و برای صنعت بتن اهمیت بیشتری دارد.

 

 

تفاوت میکروسیلیس و آلکوفین چیست؟

نفوذ یون کلرید در بتن با آلکوفین بیشتر از میکروسیلیس است، بنابراین عملکرد میکروسیلیس برای مقاومت در برابر نفوذ یون کلرید بهتر از آلکوفین است.

 

 

دوغاب میکروسیلیس چیست؟

دوغاب میکروسیلیس ممکن است به عنوان پراکندگی میکروسیلیس نیز نامیده شود. میکروسیلیکا در سیمان کاری چاه نفت عمدتا به عنوان یک افزودنی ضد مهاجرت گاز استفاده می شود. همچنین به عنوان افزایش دهنده برای کاهش چگالی دوغاب سیمان استفاده می شود.

 

 

فرمول میکرو سیلیس چیست؟

میکروسیلیکا (خاکستری) یک ماده افزودنی معدنی است که از کره های شیشه ای جامد بسیار ریز از اکسید سیلیسیم d i (SiO2) تشکیل شده است. قطر هر ذره کمتر از ۱ میکرون است که معمولاً ۵۰ تا ۱۰۰ برابر ریزتر از متوسط ​​​​ذرات سیمان یا خاکستر بادی است.

 

 

ظرافت میکروسیلیس چقدر است؟

به طور کلی، دوده سیلیسی SiO2 باید بیش از ۸۵٪ باشد و کربن موجود در دود سیلیس مقداری از هوا را در بتن جذب می کند، بنابراین اتلاف هنگام اشتعال کمتر از ۷٪ است (کربن را کنترل کنید. و محتوای آب)؛ ظرافت میکرو سیلیس باید زیر ۴۵ میکرومتر کنترل شود و …

 

 

آیا میکرو سیلیس سیمانی است؟

CEMEX Microsilica + یک ماده سیمانی مکمل است که شامل سیلیس آمورف تولید شده توسط کوره های قوس الکتریکی به عنوان محصول جانبی تولید سیلیکون عنصری یا آلیاژهای فروسیلیکون و افزودنی های انتخاب شده است.

 

 

ماندگاری میکروسیلیس چقدر است؟

عمر مفید میکروسیلیس چقدر است؟ – زمان ماندگاری میکروسیلیس بسته به محصول خاص و شرایط نگهداری می تواند متفاوت باشد. با این حال، اکثر محصولات میکروسیلیس زمانی که در بسته بندی اصلی و شرایط نگهداری توصیه شده نگهداری می شوند، عمر مفیدی بین ۱۲ تا ۱۸ ماه دارند.

 

 

نکات منفی سیلیس چیست؟

تنفس ذرات سیلیس کریستالی بسیار کوچک (“قابل تنفس”) باعث ایجاد بیماری های متعددی از جمله سیلیکوزیس، یک بیماری لاعلاج ریوی می شود که منجر به ناتوانی و مرگ می شود. سیلیس کریستالی قابل تنفس همچنین باعث سرطان ریه، بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD) و بیماری کلیوی می شود.

 

 

چگالی میکروسیلیس چقدر است؟

چگالی میکروسیلیکا – چگالی ظاهری دوده سیلیس به درجه چگالش در سیلو بستگی دارد و از ۱۳۰ (غرق نشده) تا ۶۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب (چگالش شده) متغیر است. وزن مخصوص دوده سیلیس به طور کلی در محدوده ۲.۲ تا ۲.۳ است.

 

 

آیا دوده سیلیس همان میکروسیلیس است؟

دوده سیلیس چیست؟  دود سیلیس که به نام دود سیلیس متراکم یا میکروسیلیس نیز شناخته می شود، یک دی اکسید سیلیکون آمورف کروی زیر میکرون است که در بسیاری از کاربردها استفاده می شود.

میکروسیلیس شرکت معدن سیلیس همدان

 

میکروسیلیس متراکم شده چیست؟

دوده سیلیس متراکم شده چیست؟ – دوده سیلیس متراکم شده با تصفیه دود سیلیس غلیظ نشده برای افزایش چگالی ظاهری حداکثر تا حدود ۴۰۰ تا ۷۲۰ کیلوگرم بر متر تولید می شود. این افزایش در چگالی ظاهری معمولاً با چرخاندن ذرات سیلیس-فوم در یک سیلو انجام می شود که باعث ایجاد بارهای سطحی می شود.

 

چگونه از میکرو سیلیس استفاده می کنید؟

میکرو سیلیس یک ماده بسیار ریز است که قطر متوسط ​​آن ۱۰۰ برابر ریزتر از سیمان است. در دوز معمولی ۸ درصد وزنی سیمان، تقریباً ۱۰۰۰۰۰ ذره برای هر دانه سیمان فضاهای آب را در بتن تازه پر می کند.

 

آیا میکروسیلیس مقاومت اولیه بتن را افزایش و نفوذپذیری را کاهش می دهد؟

از مزایای آن می توان به نفوذپذیری کمتر، استحکام بیشتر، دوام بهتر، کاهش واکنش قلیایی-سیلیکا و بهبود مقاومت در برابر حمله اشاره کرد. برای تولید بتن با مقاومت بالا، مقاوم در برابر خوردگی و مقاوم در برابر سایش و همچنین محصولاتی مانند لوله های فاضلاب استفاده می شود.

 

 

میکروسیلیس در بتن چیست؟

میکروسیلیکا یک ماده افزودنی معدنی است که از کره های شیشه ای جامد بسیار ریز دی اکسید سیلیکون تشکیل شده است. بیشتر ذرات میکروسیلیس کمتر از ۱ میکرون (۰.۰۰۰۰۴ اینچ) قطر دارند که معمولاً ۵۰ تا ۱۰۰ برابر ریزتر از متوسط ​​​​ذرات سیمان یا خاکستر بادی هستند.

 

 

مقاومت فشاری میکروسیلیس چقدر است؟

به دلیل سهم مقاومت استثنایی میکروسیلیس، مقاومت فشاری بتن بیش از ۱۰۰۰۰ psi (69 MPa) به راحتی و به طور معمول با FORCE 10000® D در دسترس است.

 

مواد اولیه میکروسیلیس چیست؟

SF (همچنین به عنوان میکروسیلیس شناخته می شود) یک محصول جانبی از فرآیند ذوب فلز سیلیکون و آلیاژهای فروسیلیکون است که برای تولید فولاد و آلومینیوم استفاده می شود (Silica Fume Association، ۲۰۰۵). در کوره قوس الکتریکی، مواد خام (کوارتز و زغال سنگ) در دمای بالا ذوب می شوند.

 

 

ژل میکروسیلیکا چیست؟

این یک درپوش آب اصلاح شده روان کننده و پیشرفته بر پایه پلی کربوکسیلات، پودر میکرو سیلیس و سایر مواد معدنی و مواد افزودنی به عنوان یک سوپر پوزولان در ساخت بتن قدرتمند و غیر قابل نفوذ است.

 

تفاوت میکرو سیلیس و میکرو سیلیس چیست؟

تنها تفاوت بین دوده سیلیس و میکروسیلیس در نام آن است. هر دو اصطلاح به یک چیز اشاره دارد. دوده سیلیس با نام میکروسیلیس نیز شناخته می شود و یک چند شکل بی شکل از دی اکسید سیلیکون است. به غیر از میکروسیلیس، دوده سیلیس را میکرو سیلیس، دود سیلیس متراکم و گرد و غبار سیلیس نیز می نامند.

 

 

تفاوت بین خاکستر بادی و میکروسیلیس چیست؟

دود سیلیس در مقابل خاکستر بادی – دود سیلیس مقاومت فشاری بالاتری نسبت به خاکستر بادی دارد. به عنوان مثال، استحکام طولانی مدت با ۳۰ درصد مخلوط خاکستر بادی کلاس C تا ۲۵٪ افزایش می یابد، در حالی که مخلوط ۱۵٪ میکروسیلیس استحکام را ۳۰٪ افزایش می دهد. دود سیلیس همچنین مزیت قابل توجهی نسبت به خاکستر بادی دارد که نفوذپذیری یک عامل باشد.

 

 

بتن میکروسیلیس چیست؟

میکروسیلیس یا دوده سیلیس یک افزودنی عالی برای بتن است زیرا منجر به خواص مهندسی بهتری می شود. ترک های حرارتی را کاهش می دهد، دوام را بهبود می بخشد و استحکام را افزایش می دهد. بتن دوده سیلیسی دارای تعدادی کاربرد ساختمانی است.

 

 

چرا از الکوفین در بتن استفاده کنیم؟

مزیت اصلی آلکوفین مواد سیلیکات کلسیم پایین است که باعث افزایش pH بتن برای محافظت در برابر خوردگی، حذف سریعتر دریچه ها، توانایی پمپاژ بهتر بتن و بهبود دوام و کاهش نفوذپذیری بتن می شود.

 

 

چرا سیلیس در بتن استفاده می شود؟

از مزایای دود سیلیس می توان به افزایش قابل توجه مقاومت بتن، کاهش خونریزی و جداسازی بتن (اگرچه این امر نیاز به عمل آوری مناسب را افزایش می دهد)، بهبود مقاومت در برابر محیط های تهاجمی شیمیایی و مهار واکنش های قلیایی-سیلیکا که می تواند به شدت آسیب برساند، می باشد. ..

 

 

مواد اولیه میکروسیلیس چیست؟

میکروسیلیس چیست؟ – مواد اولیه کوارتز، زغال سنگ و خرده چوب هستند. دود حاصل از عملیات کوره جمع آوری و به عنوان میکروسیلیس فروخته می شود. شاید مهمترین کاربرد این ماده به عنوان ماده افزودنی معدنی در بتن باشد. میکروسیلیس عمدتاً از دی اکسید سیلیکون آمورف (غیر کریستالی) (SiO2) تشکیل شده است.

 

 

پودر میکروسیلیس چیست؟

میکروسیلیس که به نام دوده سیلیس نیز شناخته می شود، محصول جانبی تولید فلز سیلیکون یا فلز فروسیلیکون است. از گازهای دودکش کوره های قوس الکتریکی جمع آوری می شود. این یک پودر پوزولانی بسیار واکنش پذیر است و برای صنعت بتن اهمیت بیشتری دارد.

 

درجه میکرو سیلیس چیست؟

دود سیلیس متراکم شده (Microsilica) آنها به عنوان درجه ۸۵D، درجه ۹۰D، درجه ۹۲D و درجه ۹۵D طبقه بندی می شوند. به طور مستقیم از کارخانه های فلز سیلیکون یا فروسیلیکون جمع آوری و بسته بندی می شود، فرآیند تولید خودکار و یکپارچه کیفیت ثابت را تضمین می کند.

 

مواد اولیه میکروسیلیس چیست؟

میکروسیلیس چیست؟ – مواد اولیه کوارتز، زغال سنگ و خرده چوب هستند. دود حاصل از عملیات کوره جمع آوری شده و به عنوان میکروسیلیس فروخته می شود. شاید مهمترین کاربرد این ماده به عنوان ماده افزودنی معدنی در بتن باشد. میکروسیلیس عمدتاً از دی اکسید سیلیکون آمورف (غیر کریستالی) (SiO2) تشکیل شده است.

 

اطلاعات تماس:
  • تلفن همراه :۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸
  • تلفن کارخانه : ۰۸۱۳۲۳۱۳۸۶۱
  • ایمیل : sales@hamedanmine.com
  • آدرس : همدان-کیلومتر ۴۵ جاده همدان.ملایر-شهرک صنعتی فاز ۲.

دنبال کردن صفحه اینستاگرامی ما | سیلیس صادراتی | سیلیس تصفیه آب | معرفی پاسارگاد سیلیس

 

 

لینک های سریع:

۵/۵ - (۶ امتیاز)