میکروسیلیس, پودر سیلیس, سیلیس ممتاز, قیمت سیلیس, کارخانه سیلیس همدان

میکروسیلیس به عنوان یک افزودنی است؟

میکروسیلیس به عنوان یک افزودنی است؟

میکروسیلیس به عنوان یک افزودنی است؟

میکروسیلیس به عنوان یک افزودنی است؟ – میکروسیلیس با سیمان های آلومینات کلسیم بسیار سازگار است و کلمات کلیدی موثر با تعداد بالا نشان می دهد که استفاده از میکروسیلیس از تبدیل سیمان با آلومینا بالا جلوگیری می کند. استفاده ترکیبی از سیمان آلومینات کلسیم و میکروسیلیس بخش مهمی از فناوری مدرن دیرگداز است.میکروسیلیس برای بهبود بتن اضافه می شود. در چنین مواردی کاهش جزئی در افزایش مقاومت توسط میکروسیلیس جبران می شود و مقاومت های اولیه و نهایی بالا را می توان بدون افزایش بیش از حد هزینه بتن به دست آورد.

میکروسیلیس به عنوان یک افزودنی است؟

میکروسیلیس در بتن چگونه کار می کند؟

میکروسیلیس بتن را از طریق دو مکانیسم اصلی – واکنش پوزولانی پایه و اثر میکروپرکننده – بهبود می بخشد. هنگامی که آب به هیدراتاسیون سیمان پرتلند اضافه می شود. هیدرات سیلیکات کلسیم تشکیل شده، چسب یا بایندر است که سیستم را کنار هم نگه می دارد.

استحکام سیمان سگانه با میکروسیلس

هنگامی که از میکروسیلیس در تشکیل یک سیمان سه گانه استفاده می شود، هم در قوام بتن تازه و هم در دوام بتن سخت شده پیشرفت هایی حاصل می شود. ویژگی های مفید هر دو ماده پوزولانی در تولید یک بتن با دوام بهینه ترکیب می شود. این نوع بتن برای مناطق ساخت و ساز عمده در سراسر جهان که انتظار می رود سازه های بتنی بیش از ۱۰۰ سال دوام داشته باشند، مانند Storebælt در دانمارک، پل Northumberland در کانادا و Tsing Ma Bridge در هنگ کنگ و برج Milad در ایران مشخص شده است.

 

پلی (ملامین سولفونات) و هیدروکسی اتیل سلولز

برای دوغاب سیمان میدان نفتی حاوی میکروسیلیس، پلی سدیم (ملامین سولفونات) و هیدروکسی اتیل سلولز ممکن است به عنوان عوامل پخش کننده استفاده شود [۳۷-۳۹]. ملامین در شکل ۲۱.۲ نشان داده شده است.

 

مشتقات پلی (اتیلن ایمین) فسفونات

در عملیات سیمان کاری چاه های نفت و گاز، پخش کننده های مشتق از فسفونات پلی (اتیلن ایمین) رفتار جریان دوغاب سیمان را افزایش می دهند. دوغاب را می توان در جریان متلاطم پمپ کرد و در نتیجه پیوندی بین پوشش چاه و تشکیل سنگ ایجاد کرد.

 

میکروسیلیس به عنوان یک افزودنی است؟میعانات فرمالدئید نفتالنو سولفونیک اسید

یک عامل پخش کننده برای دوغاب سیمان، نمک منیزیم حاصل از تراکم اسید نفتالنو سولفونیک و فرمالدئید است . این افزودنی آب آزاد را حتی در دماهای پایین و به ویژه با سیمانی که بیشتر به این پدیده حساس هستند حذف می کند.

 

نفتول های سولفوآلکیله شده

ترکیبات نفتول سولفوآلکیله به عنوان پخش کننده در دوغاب های آبی سیمان موثر هستند. این ترکیبات را می‌توان در ترکیب با ترکیبات معدنی محلول در آب کروم به کار برد تا افزودنی‌هایی با اثربخشی کلی افزایش یابد. به ویژه سدیم کرومات یا آمونیوم دی کرومات مناسب هستند.

 

دوده سیلیس همان میکروسیلیس است؟

دوده سیلیس که با نام میکروسیلیس نیز شناخته می شود، یک پلی مورف آمورف از دی اکسید سیلیکون، سیلیس است. این محصول فرعی کاهش کربوترمی کوارتز با خلوص بالا در کوره های قوس الکتریکی در تولید سیلیکون و آلیاژهای فروسیلیس است. محصول به دست آمده یک پودر خاکستری با مساحت سطح حدود ۲۰ متر مربع بر گرم و اندازه ذرات در محدوده ۱۰۰ تا ۲۰۰ نانومتر، تقریباً یک صدم ذرات سیمان است.

 

دوده سیلیس یا میکروسیلیس

دوده سیلیس، که به عنوان میکروسیلیس نیز شناخته می شود، یک پلی مورف غیر کریستالی بسیار ریز از سیلیس است و در کوره های قوس الکتریکی (EAFs) به عنوان محصول جانبی تولید سیلیکون و آلیاژ فروسیلیکون تولید می شود. در حالی که اولین آزمایش دود سیلیس به عنوان یک افزودنی در بتن در دهه ۱۹۵۰ بود، در آن زمان بیشتر دود سیلیس به سادگی در جو تخلیه می شد. تنها با افزایش قوانین زیست محیطی در اواخر دهه ۱۹۶۰ بود که دود سیلیس در فیلترهای کیسه ای جمع آوری شد و پس از آن سازندگان شروع به جستجو برای استفاده از این ماده کردند.

 

پوشش بتنی با دوده یا میکروسیلیس

پوشش بتنی یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده عمر مفید و دوام بتن است. افزایش پوشش به تقویت همچنین مانعی قابل توجه در برابر نفوذ یون های کلرید مضر موجود در غلظت های بالا در محیط های دریایی ایجاد می کند. بنابراین، یک تمرین پیش‌بینی عمر مفید برای تعیین طول عمر مورد انتظار تا اولین خوردگی برای اعماق مختلف پوشش بتنی انجام شد.

 

آیا میکروسیلیس همان دوده سیلیس است؟

دوده سیلیس، که به عنوان میکروسیلیس نیز شناخته می شود، یک دی اکسید سیلیکون غیر آلی و آمورف (SiO2) است که از ذرات بسیار ریز تشکیل شده است که توسط سیستم های فیلتر در کوره های قوس الکتریکی ما در طول تولید سیلیکون و فروسیلیکون جمع آوری شده است.

 

آیا میکروسیلیس یک ماده افزودنی است؟

میکروسیلیکا یک ماده افزودنی معدنی است که از کره های شیشه ای جامد بسیار ریز دی اکسید سیلیکون تشکیل شده است. بیشتر ذرات میکروسیلیس کمتر از ۱ میکرون (۰.۰۰۰۰۴ اینچ) قطر دارند که معمولاً ۵۰ تا ۱۰۰ برابر ریزتر از متوسط ​​ذرات سیمان یا خاکستر بادی هستند.

 

جایگزین میکرو سیلیس چیست؟

خاکستر پوسته برنج را می توان به عنوان ماده سیمانی تکمیلی استفاده کرد. این ماده زائد حاصل از سوزاندن پوسته برنج برای انرژی است. خاکستر پوسته برنج دارای مورفولوژی مزوپور سیلیس است و این مورفولوژی دارای خواص آبدوستی بالایی است.

 

آیا خاکستر بادی مقاومت بتن را افزایش می دهد؟ 

استفاده از خاکستر بادی در بتن کارایی بتن پلاستیکی و استحکام و دوام بتن سخت شده را بهبود می بخشد. استفاده از خاکستر بادی نیز مقرون به صرفه است. هنگامی که خاکستر بادی به بتن اضافه می شود، ممکن است مقدار سیمان پرتلند کاهش یابد. مزایای بتن تازه

 

میکروسیلیس چگونه ساخته می شود؟

SF (همچنین به عنوان میکروسیلیس شناخته می شود) یک محصول جانبی از فرآیند ذوب فلز سیلیکون و آلیاژهای فروسیلیکون است که برای تولید فولاد و آلومینیوم استفاده می شود (Silica Fume Association، ۲۰۰۵). در کوره قوس الکتریکی، مواد خام (کوارتز و زغال سنگ) در دمای بالا ذوب می شوند.

 

وزن مخصوص میکروسیلیس چقدر است؟

وزن مخصوص دوده سیلیس معمولاً در محدوده ۲.۲ تا ۲.۳ است. حدود ۵۰۰۰۰۰ تن میکرو سیلیس در سراسر جهان به صنعت ساختمان فروخته می شود و در سیمان الیافی، بتن، حفاری چاه نفت و حتی در پلیمرها استفاده می شود.

 

 

اطلاعات تماس: خرید آنتراسیت تصفیه آب
  • تلفن همراه :۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸
  • تلفن کارخانه : ۰۸۱۳۲۳۱۳۸۶۱
  • ایمیل : sales@hamedanmine.com
  • آدرس : همدان-کیلومتر ۴۵ جاده همدان.ملایر-شهرک صنعتی فاز ۲.

دنبال کردن صفحه اینستاگرامی ما | سیلیس صادراتی | سیلیس تصفیه آب | معرفی پاسارگاد سیلیس

 

 

خرید و فروش میکروسیلیس همدان

سنگ بنای سیلیس

همه چیز درباره سیلیس تصفیه آب

میکروسیلیس،میکروکره،میکروسفرهای سیلیس

فروش سیلیس شرکت معدن سیلیس همدان

 

۵/۵ - (۳۶ امتیاز)