میکروسیلیس, سیلیس بتن سازی, قیمت سیلیس

میکروسیلیس،میکروکره،میکروسفرهای سیلیس

میکروسیلیس،میکروکره،میکروسفرهای سیلیس

میکروسیلیس،میکروکره،میکروسفرهای سیلیس

میکروسیلیس،میکروکره،میکروسفرهای سیلیسسیلیس هیدراته آمورف” در قالب میکروکره (توپ فوق العاده کوچک) است. سیلیس یک ماده معدنی طبیعی است که در همه چیز از گرانیت گرفته تا ماسه یافت می شود.

ضایعات سنگدانه ها در بتن با عملکرد فوق العاده بالا (UHPC)

SF یا میکروسیلیکا یک محصول جانبی پودری حاصل از ساخت سیلیکون و فرو سیلیس از کوارتز، سنگ آهک و آهن است. گرد و غبار حاصل از کوره های الکتریکی در فیلترهای الکترواستاتیک جمع آوری می شود. از ذرات کروی بسیار ریز (با حداکثر اندازه ذرات کمتر از ۱ میکرومتر)، با درصد بالایی از SiO2 آمورف (۸۲٪ – ۹۶٪) تشکیل شده است. سطح ویژه SF بین ۱۵ تا ۳۰ متر مربع بر گرم و چگالی نسبی آن ۲۲۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب است.

 

مورفولوژی در پودر سیلیس

پودر میکرو سیلیس را می توان با توجه به مورفولوژی آن به دوده میکرو سیلیس پودری و دوده سیلیس دانه ای تقسیم کرد. به طور کلی، میکرو سیلیس پودر شده توسط تجهیزات متراکم پردازش نمی شود. پودر میکرو سیلیکون دانه ای توسط تجهیزات متراکم پردازش می شود. تفاوت زیادی در چگالی وجود دارد، اما تفاوت کمی در ترکیب شیمیایی وجود دارد.

 

دوده سیلیس برای محیط زیست خطرناک ولی الزامی است

دوده سیلیس گرانول به شکل فیزیکی پایدارتر است، گرد و غبار آن به صورت توپ جمع می شود، بلند کردن آن آسان نیست و در ساخت و ساز بهتر است. برخی از کشورها الزامات سختگیرانه ای برای حفاظت از محیط زیست دارند و استفاده از پودر سیلیس دانه ای می تواند آلودگی زیست محیطی در ساخت و ساز را کاهش دهد. دوده سیلیس گرانول مزایای خاص خود را در راندمان حمل و نقل و کنترل هزینه دارد.

 

استفاده عمده میکروسیلیس و دوده سیلیس

در حال حاضر میکرو سیلیس دوده به طور گسترده در صنعت ساختمان و صنعت دیرگداز استفاده می شود. با توسعه فناوری دیرگداز در صنعت ساختمان و ماهیت پودر میکرو سیلیس، دوده سیلیس دانه پس از متراکم شدن به طور گسترده ای شناخته شده است.

 

عملکردهای SF

هنگامی که به عنوان افزودنی به UHPC استفاده می شود، SF دارای دو عملکرد است: به دلیل ظرافت و کروی بودن به عنوان یک نرم کننده عمل می کند و با هیدروکسید کلسیم سیمان برای تولید ژل سیلیکات کلسیم هیدراته (C-S-H) واکنش می دهد. اینها استحکام بتن را افزایش می دهند (Wu et al., 2016a,b; Li et al., 2015). علاوه بر این، چگالی بسته بندی و چسبندگی خمیر به سنگدانه ها افزایش می یابد (ایده و هیستال، ۲۰۱۲).

 

تاثیر استفاده میکروسیلیس در بتن

استفاده از SF باعث می‌شود بتن در برابر نفوذ یون‌های کلرید به دلیل اثر میکروپر کردن و اثر پوزولانی که ساختار خمیر و منطقه انتقال سطحی (ITZ) بتن را متراکم می‌کند، بسیار مقاوم باشد (Li et al., 2015). با این حال، باید توجه داشت که این منبعی با دسترسی محدود و هزینه بالا است.

میکروسیلیس ها در صنایع یک جادو است.

چون اساساً جادو هستند. میکروسفرهای سیلیکا لغزش را بهبود می بخشد، احساس چربی محصولات را کاهش می دهد و با انتشار نور برای اثر ایربراش واقعی به بهبود ظاهر پوست کمک می کند.

 

تجربه کاربرد عنصرمیکروسیلیس

من از میکروسفرهای سیلیکا در بسیاری از فرمول‌های آرایش چشم استفاده می‌کنم، زیرا آنها لغزش/سر خوردن محصول را بهبود می‌بخشند و به کنترل روغن کمک می‌کنند، که به بهبود زمان سایش کمک می‌کند. سیلیکا را در محصولات آرایشی و سرم‌های روغنی قرار می‌دهم، زیرا به محصول نهایی روکش خشک زیبایی می‌دهند که فوق‌العاده لوکس است و بسیار گران .

 

آیا میکروسیلیس همان دوده سیلیس است؟

ر برای میکروسیلیس سیلیکا دود سیلیس و میکروسیلیس هر دو یکسان هستند. دوده سیلیس میکروسیلیس، میکرو سیلیس، گرد و غبار سیلیس نیز نامیده می شود که به طور گسترده ای در زمینه بتن و زمینه نسوز، سرامیک و لاستیک استفاده می شود.

 

کره سیلیس چیست؟

کره‌های سیلیکا با استفاده از فناوری‌های اختصاصی تولید می‌شوند که اجازه می‌دهند خواص اساسی سیلیس آمورف حفظ شود و به طور همزمان به شکل کروی کنترل‌شده و اندازه ذرات یکنواخت دست یابد. کره های سیلیس تصفیه نشده معمولا آبدوست و دارای بار منفی هستند.

 

میکروسفرها چگونه رشد می کنند؟

با گرم شدن، پوسته بیرونی پوسته نرم می‌شود و گاز داخل پوسته منبسط می‌شود و در نتیجه حجم میکروسفر افزایش می‌یابد. اندازه ذرات ریزکره ها در شکل انبساط نشده آنها بین ۱۰ تا ۳۲ میکرومتر است.

 

چرا ما به میکروسفرها نیاز داریم؟

میکروسفرها در دارورسانی برای رهاسازی هدفمند و همچنین طولانی مدت دارو در ناحیه بیمار استفاده می شوند. همچنین از داروهای ناپایدار یا حساس به pH قبل و بعد از تجویز محافظت می کند. ریزکره ها به چهار نوع مختلف طبقه بندی می شوند: جدول ۱۰.۱.

 

کاربرد دیگر میکروسیلیس:

 • الاستومرها / پلیمرها – به عنوان پرکننده در لاستیک یا پلاستیک استفاده می شود.
 • کود – در فرآیند فلوئوراسیون در طی تولید دی کلسیم فسفات (خوراک حیوانات) استفاده می شود.
 • OIL & GAS WELL – در عملیات تزریق حفره ای استفاده می شود، جریان را بهبود می بخشد (سبک وزن) و نفوذپذیری را کاهش می دهد.
 • FIBER CEMENT – برای بهبود مقاومت و نفوذپذیری پانل های سقف راه راه استفاده می شود.
 • SHOTCRETE – بتن پاشیده شده است، دود سیلیس باعث کاهش برگشت و افزایش استحکام اتصال، بهره وری و صرفه جویی در هزینه مواد می شود.
 • تخته دیواری – در محصولات تجاری گچ و تخته دیواری بتنی برای افزایش عملکرد استفاده می شود.

میکروسیلیس،میکروکره،میکروسفرهای سیلیس

SiO2 Al2O3 Fe2O3 MgO CaO Na2O PH average value
content ۷۵~۹۸% ۱.۰±۰.۲% ۰.۹±۰.۳% ۰.۷±۰.۱% ۰.۳±۰.۱% ۱.۳±۰.۲% neutral

سایر مواد افزودنی معدنی و سیمان آلومینات کلسیم

میکروسیلیس با سیمان های آلومینات کلسیم بسیار سازگار است و ادبیات منتشر شده ۱۱۹ نشان می دهد که استفاده از میکروسیلیس از تبدیل سیمان با آلومینا بالا جلوگیری می کند. استفاده ترکیبی از سیمان آلومینات کلسیم و میکروسیلیس بخش مهمی از فناوری مدرن دیرگداز است.

 

سازگاری میکروسیلیس در بتن

میکروسیلیکا با هر دو pfa و ggbs سازگار است. هنگامی که از سطوح جایگزینی بالای pfa یا ggbs استفاده می شود، می توان میکروسیلیس را برای بهبود استحکام در سنین پایین اضافه کرد، زیرا در ۳ روز اول سریعتر واکنش نشان می دهد یا برای بهبود قوام بتن تازه. سطوح جایگزینی بالای ggbs می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در جریان آب نه تنها در سطح بتن بلکه در خود ماتریس نیز شود.میکروسیلیس عملاً این اثر خونریزی را از بین می برد و از این رو یکپارچگی بتن را حفظ می کند.

 

راهکارهای فنی افزودنی های میکروسیلیس در بتن

با سطوح جایگزین استاندارد بیشتر، میکروسیلیس برای بهبود بتن اضافه می شود. در چنین مواردی کاهش جزئی در افزایش مقاومت توسط میکروسیلیس جبران می شود و مقاومت های اولیه و نهایی بالا را می توان بدون افزایش بیش از حد هزینه بتن به دست آورد.هنگامی که از میکروسیلیس در تشکیل یک سیمان سه گانه استفاده می شود، هم در قوام بتن تازه و هم در دوام بتن سخت شده پیشرفت هایی حاصل می شود. ویژگی های مفید هر دو ماده پوزولانی در تولید یک بتن با دوام بهینه ترکیب می شود.

 

افزودنی استاندارد و مجاز ترکیبات در میکروسیلیس

در برخی موارد، میکروسیلیس در ترکیب با متاکائولین استفاده شده است، که در آن هر دو به مقدار اسمی – حدوداً ۴ درصد – اضافه می‌شوند. اثر هم افزایی دیده می شود، اما به دلیل محدودیت در ظرفیت ذخیره سازی در اکثر کارخانه های تولیدی، این ترکیب به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد.

 

میکروسیلیس برای چه مواردی استفاده می شود؟

میکروسیلیس یا دوده سیلیس یک افزودنی عالی برای بتن است زیرا منجر به خواص مهندسی بهتری می شود. ترک های حرارتی را کاهش می دهد، دوام را بهبود می بخشد و استحکام را افزایش می دهد. بتن دوده سیلیسی دارای تعدادی کاربرد ساختمانی است.

 

آیا میکروسیلیس همان دوده سیلیس است؟ 

برای قیمت میکروسیلیس دود سیلیس و میکروسیلیس هر دو یکسان هستند. دوده سیلیس میکروسیلیس، میکرو سیلیس، گرد و غبار سیلیس نیز نامیده می شود که به طور گسترده ای در زمینه بتن و زمینه نسوز، سرامیک و لاستیک استفاده می شود.

 

قیمت میکروسیلیس

معمولاً قیمت بخار سیلیس و میکروسیلیس در تاریخ ۲۰۲۲ در هر کیلوگرم ۰.۲-۰.۸ دلار است. قیمت میکرو سیلیس در بازار تحت تأثیر عوامل زیادی قرار می گیرد:در حال حاضر قیمت دوده سیلیس پایین است. هزینه لجستیک و حمل و نقل بخش بزرگی را تشکیل می دهد. در مقایسه با سیمان و خاکستر بادی، هزینه حمل و نقل میکرو سیلیس آشکارا بالاتر است، بنابراین قیمت میکرو سیلیس از منطقه ای به منطقه دیگر بسیار متفاوت است.

 

دلیل تغییر افزایش و یا کاهش قیمت میکروسیلیس
 • ۱، محتوای SiO2، کیفیت، مشخصات، درجه تراکم، عملکرد و سایر پارامترها.
 • ۲، هزینه های تولید مربوط به قیمت بازار مواد اولیه است.
 • ۳، حمل و نقل بسته بندی و فاصله (کارخانه تا مقصد).
 • ۴. تفاوت دوده سیلیس در بتن و دود سیلیس مورد استفاده در دیرگدازها.
 • ۵.تاثیر مسافت و حمل و نقل بر قیمت

 

میکروسیلیس،میکروکره،میکروسفرهای سیلیسانواع بسته بندی، قیمت های متفاوت

مقرون به صرفه ترین بسته بندی در حال حاضر ۱ تن / کیسه است. بسته های ۵۰۰ کیلوگرمی و ۲۵ کیلوگرمی نیز وجود دارد. اما هزینه بسته بندی حتی بالاتر خواهد بود. کیسه های کاغذی ۱۰ کیلوگرمی گران تر از کیسه های بافته شده ۲۵ کیلوگرمی هستند.شرکت واردات و صادرات معدن سیلیس همدان یکی از بزرگترین تامین کنندگان دود سیلیس در چین است و بازار ما استرالیا، آمریکا، کانادا، شرق میانه، روسیه، اسپانیا، آفریقای جنوبی، آسیای جنوب شرقی و غیره را پوشش می دهد.

 

پیشنهاد قبل خرید محصولات

اگر می خواهید در مورد بخار سیلیس،میکروسیلیس یا انواع محصولات ما نقل قول کنید، لطفاً با جزئیات زیر صفحه با ما در تماس باشید.به طور پیشفرض محصولات ما خصوصیات منحصربفردی دارند.

 • محتوای محصول: محتوای SIO2 (85٪، ۹۲٪، ۹۴٪، ۹۶٪)
 • نوع محصول چینش و خلوص: چگالی توده (تراکم شده و انباشته نشده)
 • بسته بندی سفارشی: (کیسه های کاغذی ۱۰ کیلوگرمی، کیسه های کاغذی ۲۰ کیلوگرمی محلول، کیسه های بافته شده پلاستیکی ۵۰۰ کیلوگرمی، کیسه های بافته شده پلاستیکی ۹۵۰ کیلوگرمی و غیره) ما به درخواست شما برای صرف هزینه کمتر به صورت فله قادر به ارسال سفارش هستیم.
 • حمل و نقل سفارشی: بندر مقصد.راهکارهای حمل و نقل متناسب با مقصد
 • پشتیبانی ۲۴ساعته: ما ظرف مدت کمتر از ۲۴ ساعت به شما پاسخ خواهیم داد. با ما تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.

 

فروش میکروسیلیس

برای خرید میکروسیلیس چه اقدامی کنیم؟

پیشنهاد میشود همیشه و در همه حال با توجه به اینترنتی بودن فرایند خرید حتما با شماره های شرکت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید و از قیمتهای روز استعلام لحظه ای دریافت نمائید. ما در هر ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت شمائیم.

 

اطلاعات تماس:

 • تلفن همراه :۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸
 • تلفن کارخانه : ۰۸۱۳۲۳۱۳۸۶۱
 • ایمیل : sales@hamedanmine.com
 • آدرس : همدان-کیلومتر ۴۵ جاده همدان.ملایر-شهرک صنعتی فاز ۲.

دنبال کردن صفحه اینستاگرامی ما | سیلیس صادراتی | سیلیس تصفیه آب | معرفی پاسارگاد سیلیس

 

 

همه چیز درباره سیلیس تصفیه آب

فروش سیلیس شرکت معدن سیلیس همدان

فروش سیلیس شرکت معدن سیلیس همدان

سیلیس سندبلاست و رسوب زدایی

پودردولومیت

 

۵/۵ - (۱۳ امتیاز)