میکروسیلیس, پودر سیلیس, خرید سیلیس, سیلیس بتن سازی, سیلیس سندبلاست, سیلیس ممتاز, فروش سیلیس

خرید میکروسیلیس

خرید میکروسیلیس

خرید میکروسیلیس

خرید میکروسیلیس – خرید و فروش میکروسیلیس علاوه بر تجارت معدنی یک حرفه اقتصادی محسوب می شود و نیازمند تبحر خاص است . اینکه از کجا بخریم که بهترین خروجی حاصل شود مسلماً بسیار مهم است .خرید میکروسیلیس برای شرکتها از اهمیت بالایی برخوردار است . مسلمآ کارخانجاتی که این محصول را به عنوان اولین ماده تولیدی خود در نظر می گیرند تمام شاخص ها را در نظر می گیرند از قیمت گرفته تا کیفیت و حمل و نقل و تحویل که همدان ماین با خیال راحت می تواند چندین سال یا شاید تا پایان فعالیت شما در کنارتان باشد. ما تامین کننده برتر میکروسیلیس در خاورمیانه هستیم .

خرید میکروسیلیس

 

 

 

 

فرایند تولید میکروسیلیس چگونه است؟

میکرو سیلیس (فوم سیلیس): تولید و کاربرد مخلوط تا بیش از ۲۰۰۰ درجه سانتیگراد توسط سه الکترود بزرگ گرم می شود. در این دما، اکسیژن موجود در کوارتز در فرآیند کاهش آزاد می شود و با کربن دوباره ترکیب می شود. در ناحیه دمای پایین اکسید شده و متراکم می شود و به ذرات ریز متشکل از سیلیس غیر کریستالی تبدیل می شود.

 

 

 

 

 

میکرو سیلیس چه کاربردهایی دارد؟

میکروسیلیس یا دوده سیلیس یک افزودنی عالی برای بتن سازی و سیمان است زیرا منجر به خواص مهندسی و افزایش کارایی بهتری می شود. ترک های حرارتی را کاهش می دهد، دوام را بهبود می بخشد و استحکام را در بکارگیری در صنایع افزایش می دهد. بتن دوده سیلیسی دارای تعدادی کاربرد ساختمانی و صنعتی است.

 

 

 

سیلیس چقدر نادر است؟

سیلیس یکی از رایج ترین کانی های موجود در پوسته زمین است. شیشه، ماسه ساحلی، سیلیکون و گرانیت همگی مواد سیلیسی هستند. دو شکل سیلیس وجود دارد – کریستالی و غیر کریستالی.

 

 

چرا از میکروسیلیس استفاده کنیم؟

میکرو سیلیس در بتن از دو طریق به استحکام و دوام کمک می کند: میکرو سیلیس به عنوان یک ماده پوزولانی توزیع یکنواخت تر و حجم بیشتری از محصولات هیدراتاسیون را فراهم می کند. میکرو سیلیس به عنوان پرکننده، اندازه متوسط منافذ خمیر سیمان را کاهش می دهد.

 

 

 

 

ماندگاری میکروسیلیس چقدر است؟

عمر مفید Lyksor® Micro Silica در صورت نگهداری در بسته بندی اصلی و شرایط نگهداری توصیه شده ۱۲ ماه است.

 

 

پودر میکروسیلیس چیست؟

میکرو سیلیس که به نام دوده نیز شناخته می شود، یک چند شکلی آمورف (غیر کریستالی) از دی اکسید سیلیکون، سیلیس است. این یک پودر بسیار ریز است که به عنوان محصول جانبی تولید سیلیکون و آلیاژ فروسیلیکون جمع آوری می شود و از ذرات کروی با قطر ذرات متوسط ۱۵۰ میلی متر تشکیل شده است.

 

 

میکروسیلیس چگونه بتن را بهبود می بخشد؟

میکروسیلیس موجود در بتن از دو طریق به استحکام و دوام کمک می کند: میکروسیلیس به عنوان یک پوزولان توزیع یکنواخت تر و حجم بیشتری از محصولات هیدراتاسیون را فراهم می کند. میکروسیلیس به عنوان پرکننده، اندازه متوسط منافذ خمیر سیمان را کاهش می دهد.

 

 

ژل میکروسیلیس چیست؟

ژل میکروسیلیس مناسب ترین افزودنی بتن برای افزایش دوام، لغزش و مقاومت فنی و شیمیایی بتن در مناطق ساحلی شمال و جنوب ایران است که در معرض خوردگی شدید شیمیایی به ویژه یون کلر هستند. مطابق با استاندارد ASTM C1240.

 

 

 

 

چگونه از میکروسیلیس استفاده می کنید؟

استفاده از میکروسیلیس در بتن – فروش دوده سیلیس
دوده سیلیس را می توان به طور کامل پراکنده کرد و در شکاف بین ذرات سیمان پر کرد، دوغاب را متراکم تر کرد، شاخص فعالیت خاکستر آتشفشانی پودر میکرو سیلیس می تواند به ۱۱۰ برسد، ضریب جایگزینی موثر به ۳-۴ می رسد.

 

 

۴ کاربرد سیلیس چیست؟

سیلیکا کاربردهای صنعتی گسترده ای دارد از جمله استفاده به عنوان یک افزودنی غذایی، به عنوان مثال، عامل ضد تشکیل، به عنوان وسیله ای برای شفاف سازی نوشیدنی ها، کنترل ویسکوزیته، به عنوان یک عامل ضد کف، اصلاح کننده خمیر، و به عنوان یک ماده کمکی در داروها و ویتامین ها.

 

 

آیا سیلیس سودآور است؟

علاوه بر این، داده های InvestingPro نشان می دهد که هلدینگ سیلیکا ایالات متحده در دوازده ماه گذشته از سه ماهه اول ۲۰۲۳ سودآور بوده است (InvestingPro Tip 9). این با عملکرد مالی نشان داده شده شرکت مطابقت دارد و بر پتانسیل آن برای سودآوری بیشتر تأکید می کند.

 

 

چرا سیلیس اینقدر گران است؟

شرایط اقتصادی تأثیر قابل توجهی دارد، زیرا تقاضا برای سیلیس به طور پیچیده با پروژه های ساختمانی، تولید نیمه هادی ها و تولید شیشه و سرامیک مرتبط است. رشد اقتصادی نیاز به محصولات مبتنی بر سیلیس را تحریک می کند و بر قیمت آن تأثیر می گذارد.

 

 

 

چگونه می توانم سیلیس دریافت کنم؟

بسته های سیلیکاژل را می توانید در مکان های مختلفی مانند بسته بندی لوازم الکترونیکی، کفش و لباس پیدا کنید. شما همچنین می توانید آنها را در فروشگاه های صنایع دستی و سرگرمی و همچنین در برخی از فروشگاه های سخت افزار یا لوازم خانگی پیدا کنید. اگر به دنبال یک بسته واحد هستید، می توانید با خرده فروشان محلی یا بازارهای آنلاین بررسی کنید.

 

 

آیا میکروسیلیس یک ماده افزودنی است؟

میکروسیلیکا یک ماده افزودنی پودر غلیظ شده با عملکرد پوزولانی است که در ترکیب با نرم کننده ها و فوق روان کننده ها برای ملات ها، دوغاب ها و بتن با کیفیت بالا استفاده می شود.

 

 

 

بزرگترین تامین کننده سیلیس کیست؟

صادرکنندگان برتر ماسه های سیلیسی و ماسه های کوارتز، چه رنگی یا بدون رنگ در سال ۲۰۲۲. بزرگترین صادرکنندگان این گروه کالایی در جهان در سال ۲۰۲۲: ایالات متحده آمریکا – ۴۹٪ از صادرات جهانی (۵۵۱ میلیون دلار) بلژیک – ۸.۸۵٪ (۹۹ میلیون دلار)

 

 

آیا دوده سیلیس همان میکروسیلیس است؟

تنها تفاوت بین دوده سیلیس و میکروسیلیس در نام آن است. هر دو اصطلاح به یک چیز اشاره دارد. دوده سیلیس با نام میکروسیلیس نیز شناخته می شود و یک چند شکل بی شکل از دی اکسید سیلیکون است. به غیر از میکروسیلیس، دوده سیلیس را میکرو سیلیس، دود سیلیس متراکم و گرد و غبار سیلیس نیز می نامند.

 

 

آیا سیلیس برای سیمان خوب است؟

از مزایای دود سیلیس می توان به افزایش قابل توجه مقاومت بتن، کاهش خونریزی و جداسازی بتن (اگرچه این امر نیاز به عمل آوری مناسب را افزایش می دهد)، بهبود مقاومت در برابر محیط های تهاجمی شیمیایی و مهار واکنش های قلیایی-سیلیکا که می تواند به شدت آسیب برساند، می باشد. ..

 

 

 

 

آیا دوده سیلیس می تواند جایگزین سیمان شود؟

عناصر پوزولانی مانند دود سیلیس، خاکستر بادی و متاکائولین را می توان برای جایگزینی جزئی سیمان در بتن استفاده کرد. ملاحظات لازم برای استفاده از مواد پوزولانی در مطالعات و کارهای تحقیقاتی مختلف به دلیل نتایج بسیار زیاد صورت گرفت.

 

 

 

چگونه سیلیس را به بتن اضافه کنید؟

چه مقدار دوده سیلیس به بتن اضافه کنیم؟ – دود سیلیس برای … دو راه برای افزودن دود سیلیس وجود دارد: (۱) سنگدانه را وارد کنید، سپس دود سیلیس و مخلوط خشک سیمان را بگذارید، سپس آب و سایر مواد افزودنی را اضافه کنید. (۲) سنگدانه درشت + ۷۵ درصد آب + دوده سیلیس + ۵۰ درصد سنگدانه ریز را بگذارید، ۳۰-۱۵ ثانیه هم بزنید، سپس سیمان + مخلوط + ۵۰ درصد سنگدانه ریز + ۲۵ درصد آب را اضافه کنید، هم بزنید تا یکدست شود.

 

What is the specification of Microsilica?

Chemical & Physical Composition ASTM C 1240 – 2015 Iran Ferroalloy Industries Silica Fume 2009 – 2017
Moisture Content (%) Max. 3 Max. 1.5
Loss on Ignition (LOI) (%) Max. 6 ۱.۵ – ۲.۵
Special Surface (m2/gr) (%) Min. 15 ۱۵ – ۳۰
Bulk Density (Kg/m3) (%) _ ۳۱۰ – ۳۵۰

چگونه سیلیس دود شده را ذخیره می کنید؟

سیلیس دود – مواد مورد استفاده – شرکت Flexicon
سیلیس فومد بهتر است تا حد امکان خشک نگهداری شود. هنگامی که خیس می شود، سیلیس دود بسیار لزج می شود و به عنوان یک رسوب سنگین به شدت سخت می شود. اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از تخلیه استاتیک نیز برای حرکت ایمن سیلیس دود شده ضروری است.

 

 

آیا ریه ها از سیلیس بهبود می یابند؟

هیچ درمانی برای سیلیکوزیس وجود ندارد زیرا آسیب ریه قابل جبران نیست. هدف درمان تسکین علائم و بهبود کیفیت زندگی است. این وضعیت ممکن است به بدتر شدن ادامه دهد و منجر به آسیب بیشتر ریه و ناتوانی جدی شود، اگرچه این ممکن است در طی سالیان بسیار آهسته اتفاق بیفتد.

 

 

تفاوت سیلیکا و سیلیکاژل چیست؟

سیلیکاژل شکل آمورف و متخلخل دی اکسید سیلیکون (سیلیکا) است که از یک چارچوب سه بعدی نامنظم از اتم های سیلیسیم و اکسیژن متناوب با حفره ها و منافذ در مقیاس نانومتری تشکیل شده است.

 

 

 

 

چرا سیلیس را ژل می نامند؟

سیلیکاژل یک خشک کننده همه کاره و موثر است که برای جذب و نگه داشتن رطوبت از محیط محلی خود استفاده می شود. این یک ماده ذرات جامد است، اما نام آن از فرآیند ژل سازی که برای ساخت آن استفاده می شود، گرفته شده است.

 

 

دوقاب میکروسیلیس چیست؟

میکروسیلیکا (MS) محصول مشترک سیلیکون و آلیاژهای فروسیلیکون است. دوغاب میکروسیلیس به عنوان یک پراکندگی آبی ۵۰ درصد ذرات میکروسیلیس در آب به طور گسترده در کاربردهایی مانند سیمان الیافی، بتن و در سیمان کاری چاه نفت استفاده می شود.

 

 

چگونه سیلیس را در آب مخلوط کنید؟

این ماده غذایی خاص با کودهای مایع خوب بازی نمی کند، بنابراین باید جداگانه اضافه شود. وقتی سیلیس را به آب خود اضافه می کنید، همیشه ابتدا سیلیس را اضافه کنید، هم بزنید، سپس کود و آب را طبق معمول اضافه کنید.

 

 

مصرف کلاژن بهتر است یا سیلیس؟

در حالی که مصرف کلاژن فایده ای دارد، ما به شدت توصیه می کنیم بدن خود را با مواد مغذی ضروری مانند سیلیس و ویتامین C کامل غذا تغذیه کنید تا اثرات آن را به حداکثر برسانید. نکته کلیدی این است که این مواد مغذی را به شکل کامل غذایی به منظور به حداکثر رساندن جذب و استفاده در سطح سلولی دریافت کنید.

 

 

 

سیلیس به چه دلیل معروف است؟

سیلیس ماده اولیه در تولید بیشتر شیشه ها است. همانطور که سایر مواد معدنی با سیلیس ذوب می شوند، اصل فرورفتگی نقطه انجماد نقطه ذوب مخلوط را کاهش می دهد و سیالیت را افزایش می دهد. دمای انتقال شیشه ای SiO2 خالص حدود ۱۴۷۵ کلوین است.

 

 

آیا تولید سیلیکون ارزان است؟

سیلیکون گرانتر از اکثر انواع لاستیک است زیرا یک پلیمر با کارایی بالا با کیفیت های برجسته است. این در مقادیر نسبتاً کم ساخته می شود و به امکانات تولید اولیه گران قیمت و پیچیده نیاز دارد.

 

 

 

سیلیس از کجا استخراج می شود؟

جنوب شرقی و جنوب مرکزی مینه سوتا و جنوب غربی ویسکانسین دارای رسوبات گسترده ای از شن و ماسه هستند که مشخصات مورد نیاز برای شکستگی هیدرولیکی یا “فرکینگ”، یک روش حفاری مورد استفاده برای چاه های گاز طبیعی و نفت را برآورده می کند.

 

برای خرید چه اقدامی کنیم؟

پیشنهاد میشود همیشه و در همه حال با توجه به اینترنتی بودن فرایند خرید حتما با شماره های شرکت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید و از قیمتهای روز استعلام لحظه ای دریافت نمائید. ما در هر ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت شمائیم.

اطلاعات تماس:
  • تلفن همراه :۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸
  • تلفن کارخانه : ۰۸۱۳۲۳۱۳۸۶۱
  • ایمیل : sales@hamedanmine.com
  • آدرس : همدان-کیلومتر ۴۵ جاده همدان.ملایر-شهرک صنعتی فاز ۲.

دنبال کردن صفحه اینستاگرامی ما | سیلیس صادراتی | سیلیس تصفیه آب | معرفی پاسارگاد سیلیس

 

 

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)