مقالات سیلیسی, آنتراسیت, خرید سیلیس, سیلیس تصفیه آب, کربنات کلسیم, مقالات

آنتراسیت چیست؟

آنتراسیت چیست؟

آنتراسیت چیست؟

آنتراسیت چیست؟ تمام آن ذغال سنگ یکسان نیست. آنتراسیت نوعی زغال سنگ تمیز و کاملاً گازدار است که با ذغال قیر طبیعی (نرم) که بیشتر شناخته می شود متفاوت است. آنتراسیت در دوران کربنیفر تشکیل شد ، زمانی که پوشش گیاهی سبز متراکم در اوج آب و هوای آن زمان شکوفا شد. امروز ، آنتراسیت قدیمی ترین ، سخت ترین و تمیزترین نوع زغال سنگ است.

 

خاصیت اصلی آنتراسیت

آنتراسیت نزدیک به ۱۸۰ سال است که گرمایش یکنواخت و راحت را در خانه ها ، مدارس ، بیمارستان ها ، ساختمان های اداری ، پایگاه های نظامی و سایر تاسیسات در سراسر ایالات متحده و سایر مناطق جهان فراهم می کند. آیا تولید می شود؟ تمام آنتراکیت های مورد استفاده در ایالات متحده در داخل توسط کارگران آمریکایی تولید می شود. تقریباً تمام آنتراکیت ملت در شمال شرقی پنسیلوانیا یافت می شود.

استخراج آنتراسیت

بیش از هفت میلیارد تن آنتراسیت برای استخراج وجود دارد. این یک منبع سوخت کاملاً اثبات شده و کاهش دهنده کربن زیاد است که به طور گسترده ای از طریق کانال های توزیع شده در دسترس است. برخلاف نفت و گاز ، در دسترس بودن و قیمت گذاری آن مشمول سیاست های بین المللی نیست. چگونه استخراج می شود؟ انتراسیت عمدتا با بازیابی زغال سنگ باقیمانده از سایتهای زیرزمینی متروکه و استخراج شده عمیق در سطح استخراج می شود.

 

ماشین آلات استخراج آنتراسیت

ماشین آلات عظیم شبیه بیل ، که خطوط کششی نامیده می شوند ، زغال سنگی را که در دیواره ها و سقف تونل های متروکه دفن شده است ، حفر می کنند. امروزه ، انتراسیت تقریباً به طور انحصاری از مکان های آشفته استخراج می شود. پس از بازیابی زغال سنگ از معادن قدیمی ، زمین پر شده و دوباره احیا می شود. شرکت های معدنی درختان و چمن ها را می کارند و به هدایت جریان آب کمک می کنند و سطح را به حالت طبیعی خود باز می گردانند.

 

مزیت آنتراسیت

مزایای آنتراسیت چیست؟ به عنوان یک منبع سوخت ، این مزایای بسیار زیادی نسبت به جایگزین های شناخته شده خود دارد ، مانند گاز ، روغن ، برق ، چوب بند ناف و گلوله های چوبی از آنجا که آنتراسیت ۸۲ تا ۸۶ درصد کربن است ، در سطح بسیار بالایی از BTU می سوزد – ۲۵ میلیون BTU در هر تن (BTUs ، واحدهای حرارتی انگلیس ، اندازه گیری گرما هستند). هزینه آن در هر میلیون BTU به طور قابل توجهی کمتر از هزینه در هر میلیون BTUs گاز ، روغن ، برق ، چوب بند ناف یا گلوله های چوبی است ، و آن را به یک منبع سوخت بسیار مقرون به صرفه تبدیل می کند.

 

آنتراسیت چیست؟

به دلایل مختلف بیشتر سوخت های دیگر: ·مقدار کم گوگرد و فرار موجود در آنتراسیت آن را به سوختی کاملاً تمیز تبدیل می کند. آنتراسیت عملاً هیچ دود یا انتشار ذراتی تولید نمی کند ، این یک مشکل عمده در چوب سوزاندن اجاق گاز و اجاق گازهای پلت چوبی است. بنابراین ، اجاق های ذغال سنگ آنتراسیت می توانند به عنوان جایگزین اجاق های چوبی / شومینه ها در مناطقی از کشور که سوزاندن چوب در آن محدود شده است ، به دلیل مشکلات آلودگی هوا ، یا در آنجا که چوب کم و گران است.

 

معادن استخراج آنتراسیت

مناطق استخراج شده با پر کردن معدن با مواد غیر ذغال سنگ حفاری شده از طریق استخراج ، زمین را به خط اصلی خود باز می گرداند. سپس ، درختان و گیاهان علف کاشته می شوند. فراتر از این پیشرفت های زیبایی شناختی ، آب می تواند به درستی بر روی زمین جریان یابد و نه از طریق تونل های استخراج معدن قدیمی و رها شده در زیر آن. این امر منجر به ترمیم جریان های روان ، ایجاد حوضچه های طبیعی و تالاب ها و بازگشت حیات وحش به منطقه شده است.

 

 

اکوسیستم اطراف به دلیل استخراج و احیای آنتراسیت نجات یافته و دوباره احیا می شود  سازگاری محیطی با چرخه کامل آنتراسیت در این است که هنگام استفاده از آن ضایعات کمی اتفاق می افتد. به عنوان مثال: از زمین بایر و قبلاً آسیب دیده استخراج شده است (که پس از آن دوباره احیا می شود). تمام اندازه های ذغال سنگ استخراج شده استفاده می شود. زباله های ایجاد شده در فرآوری در تاسیسات تولید همزمان سوزانده می شوند.

 

اکوسیستم گلخانه ای

از سیلندرهای طبیعی و خاکستر خالص آن می توان برای هوادهی در مهد کودک و خاک گلخانه استفاده کرد. کیفیت: سطح راحتی حاصل از گرمای آنتراسیت را نمی توان با هیچ سوخت دیگری برابر کرد. جریان یکنواخت گرما و سطح بالای BTU در واحد آن در مقایسه با سایر سوختها ، آنتراسیت را به گرمترین ، پایدارترین و راحت ترین منبع گرما تبدیل می کند.

آنتراسیت چیست؟

قیمت آنتراسیت

 


برای خرید چه اقدامی کنیم؟

پیشنهاد میشود همیشه و در همه حال با توجه به اینترنتی بودن فرایند خرید حتما با شماره های شرکت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید و از قیمتهای روز استعلام لحظه ای دریافت نمائید. ما در هر ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت شمائیم.

اطلاعات تماس:
  • تلفن همراه :۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸
  • تلفن کارخانه : ۰۸۱۳۲۳۱۳۸۶۱
  • ایمیل : sales@hamedanmine.com
  • آدرس : همدان-کیلومتر ۴۵ جاده همدان.ملایر-شهرک صنعتی فاز ۲.

دنبال کردن صفحه اینستاگرامی ما | سیلیس صادراتی | سیلیس تصفیه آب | معرفی پاسارگاد سیلیس

۵/۵ - (۴۶ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *