مقالات, مقالات سیلیسی

قیمت سیلیس استخری در همدان

قیمت سیلیس استخری در همدان

قیمت سیلیس استخری در همدان

قیمت سیلیس استخری در همدان – کاربرد سیلیکا شن و ماسه درجه بندی شده برای فیلترهای استخر،و سیلیکا شن و ماسه درجه ۱۶/۳۰ برای فیلترهای شن استخر  ماده خاص شن و ماسه که به عنوان فیلتر نیز شناخته می شود ، مخصوص فیلترهای استخر شنا طراحی شده و در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی به فروش می رسد.

 

کارکرد فیلتر شنی

در حین عملیات فیلتر کردن ، آب کثیف استخر از طریق لوله ورودی فیلتر شیر چند پارت وارد می شود که منجر به هدایت توزیع آب در داخل مخزن می شود. در حالی که گرانش آب را از طریق ماسه به پایین می کشد ، ذرات ریز شن و ماسه هر گونه آلودگی و آوار را می گیرد. در پایین مخزن ، آب فیلتر شده از طریق واحد وانت عبور کرده و از لوله خروجی خارج می شود. با گذشت زمان ، گرد و خاک جمع شده و شن و ماسه باعث کند شدن جریان آب می شود. فشار سنجها روی شیر چند پورت ایده ای برای میزان انسدادمحدودیت داخل آن دارند. هنگامی که فشار افزایش می یابد (به طور معمول حدود ۳۰-۴۰KPA بالاتر از حد پایه) ، نوبت به شستشوی مجدد فیلتر می رسد.

 

قیمت سیلیس استخری در همدان

بسته بندی سیلیس استخری

ما سیلیس درجه بندی شده را در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی درب کارخانه یا در محل کارخانه به مشتری تحویل می دهیم و همچنین این شرکت انواع بسته بندی های ۴۰ و ۵۰ کیلیویی را در فروش خود دارد که از لحاظ قیمت و هزینه بسیار مناسب می باشد.

 

قیمت سیلیس استخر

قیمت سیلیس استخر در این شرکت متنوع و دارای درجه های مختلفی می باشد به این صورت که سیلیس درجه یک و درجه دو و  نوع ممتاز آن با هم فرق دارد که هر چه عیار سیلیس بالا باشد و سفید باشد قیمت آن هم بالا میرود و مبنای قیمت ها در این شرکت بسیار ارزان قیمت می باشد.

This site is using SEO Baclinks plugin created by Cocktail Family

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.