آنتراسیت, خرید سیلیس, فروش سیلیس, مقالات, مقالات سیلیسی

قیمت آنتراسیت همدان

قیمت آنتراسیت همدان

قیمت آنتراسیت همدان

قیمت آنتراسیت همدان – آنتراسیت یکی از محصولات تولید شرکت  همراه با سیلیس می باشد که بیشتر برای تصفیه اب در فیلتراسیون کاربرد دارد و این شرکت قادر به تولید انواع آنتراسیت با دانه بندی های مختلف مخصوص تصفیه اب می باشد.یکی از کاربردهای مهم آنتراسیت همدان حذف مواد اضافی و از بین بردن رنگ و بو می باشد که این مراحل توسط دستگاه ها و فیلترهای شنی و کربنی انجام می گیرد و ما قادر به مشاوره در زمینه نحو هی استفاده و چگونگی کارکرد در تصفیه آب را می باشیم.

ویژگی آنتراسیت تصفیه آب همدان

آنتراسیت یک نوع ذغال تیره رنگ است که ی مقدار به براقی هم مایل هست و این ماده بیشتر در خودش کربن دارد و برخی مواد اضافی و ناخالصی هم دارد در ترکیب خود که بسیار ناچیز می باشد و این شرکت قادر به تولید انتراسیت با دانه بندی های مختلف و درصد کربن های متفاوت می باشد .به طوری که هر چقدر درصد کربن ان بیشتر باشد آنتراسیت از کیفیت بالا و مرغوبیت بهتری برخوردار است و اینگونه ذغال ها مشتریان زیادی خواهان خرید این محصول هستند.

 

قیمت آنتراسیت ممتاز

قیمت انتراسیت ممتاز و درجه یک و درجه دو در این شرکت متفاوت می باشد که قیمت آن به چندین عامل بستگی دارد از جمله اینکه چه شرکتی تولید کننده این محصول است که ما با بیش از ۱۰ سال سابقه کار و ارایه رزومه کاری از پروژه هایی که کار کردیم گویای این قضیه است که با برند معتبری مشتریانمان کار می کنند و عامل دیگر درصد کربن یا همان خلوص کربن می باشد که هر چه کربن انتراسیت زیاد باشد کیفیت ان بهتر و قیمت آن هم بالاتر می باشد.

 

توضیح تفصیلی مواد آنتراسیت

درصد گوگرد و خاکتر ان هم در این قیمت گذاری موثر هستن که ذغال انتراسیتی که درصد خاکستر و گوگرد پایین باشد مطلوب تر و کارایی بالایی در تصفیه آب انجام می دهد و تیم مشاوره ای ما قادر است از مرحله فروش تا پایان پروژه تصفیه آب در کنار مشتریان باشد و کلیه ویژگی های یک آنتراسیت ممتاز و خوب که باید در فیلترها و تصفیه خانه ها استفاده شود را به آسانی بیان کرده.

 

زغال آنتراسیت چگونه و کجا تشکیل می شود؟

این ماده ذغالی یک سنگ دگردیس است و در مناطقی یافت می شود که زمین تکان های زیادی دارد و در مدت زمان طولانی در فشار زیادی قزار می گیرد مانند رگه های موجود در کوه ها .به طور مثال ، بیشتر زغال هایاین ماده ذغالی در معادن ایران از کوه های شمالی تغذیه می شود. این ماده ذغالی هم چنین در مناطقی که آتشفشان دارد و یا جاهاییکه زلزله های بزرگ رخ میدهد ظاهر می گردد.

 

کاربرد مصرفی آنتراسیت

این ماده ذغالی در زمینه های مختلف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد

  • سوختها
  • تصفیه آب و فاضلاب
  • تهیه کربن اکتیو بر پایه زغال که از آن در فولاد سازی ها استفاده می شود
  • پتروشیمی ها
  • پالایشگاه ها نفتی
  • تصفیه خانه های آب و فاضلاب
  • زغال سنگ تصفیه آب

 

قیمت آنتراسیت:

با توجه به بالا بودن تنوع محصولات ایرانی و خارجی و همچنین نوسانات قیمت ارز و دولارقیمت های ان متفاوت می باشد و بسته به سایز و نوع بسته بندی شده قیمت ها متفاوت می باشد.

۵/۵ - (۴۷ امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.