خرید سیلیس, فروش سیلیس, کربنات کلسیم, مقالات, مقالات سیلیسی

فروش کربنات کلسیم

فروش کربنات کلسیم

فروش کربنات کلسیم

کربنات کلسیم جامد سفید رنگی هست که به طور فراوان در تمام نقاط جهان یافت می شود.مهمترین کانی های آن سنگ آهک و تراورتن است.کربنات کلسیم به دو شکل کریستالی یافت می شود.کربنات در صنایع به عنوان پر کننده مورد استفاده قرار می گیرد.پرکننده به موادی گته می شود که به مایعات و جامدات اضافه می شوند تا یک یا چند تغییر به صورت افزایش مقاومت مکانیکی و خاصیت شکل پذیری کاهش یا افزایش وزن مخصوص افزایش مقاومت حرارتی-تغییر در غلظت و کاهش هزینه های و قیمت تمام شده ایجاد می کند.

کربنات کلسیم مصنوعی و طبیعی

این ماده همچنین به صورت مصنوعی تولید می شود و در پوسته تخم مرغ و غشای جانوران مانند حلزون و خرچنگ موجود است و جنس مروارید از کربنات کلسیم است.

 

فروش کربنات کلسیم

مشخصات کربنات کلسیم

 • نام شیمیایی :کربنات کلسیم
 • فرمول شیمیایی:caco3
 • انحلال پذیری :قابل حل در آب نمی باشد
 • شکل ظاهری:جامد و بی بو
 • گرید محصول:صنعتی و ازمایشگاهی
 • سفیدی محصول:سفیدی بسیار بالا
 • بسته بندی:کیسه های ۲۵ کیلیویی و کیسه های جامبو
 • محل تحویل:همدان و کل استان های کشور

 

فروش کربنات کلسیم

بیشترین کاربرد کربنات کلسیم

 • ۱-صنعت پلاستیک سازی                  ۶-ساخت و ساز
 • ۲-تولید محصولات کشاورزی               ۷-صنعت کاغذ سازی
 • ۳-داروسازی                                   ۸-صنایع کاشی و سرامیک سازی
 • ۴-صنایع شیمیایی و پلیمرسازی        ۹-تولید چسب های صنعتی
 • ۵-صنعت رنگ سازی                       ۱۰-استفاده در بتن سازی

 

 

فروش کربنات کلسیم

فروش کربنات کلسیم به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام میگیرد و کلیه محصولات با بالاترین درصد آنایز و سفیدی بالا در انواع بسته بندی ها طبق درخواست مشتری قابل عرضه می باشد و این شرکت قادر به مشاوره و پشتیبانی در نحوه ی مصرف کربنات در صنایع را می باشد.فروش کربنات کلسیم میکرونیزه با مش های دقیق و بدون خطا در هر تناژی قابل تولید وتامین می باشد.

 

فروش کربنات کلسیم

 

کربنات کلسیم چه می کند؟

کربنات کلسیم به عنوان یک آنتی اسید در پزشکی استفاده می شود که می تواند اسید معده را خنثی کند، از سطوح زخم محافظت کند و برای بیماری هایی مانند اسیدیته زیاد، زخم معده و اثنی عشر استفاده می شود. کربنات کلسیم به عنوان یک افزودنی غذایی برای اطمینان از دریافت کلسیم لازم برای بدن انسان استفاده می شود، اما معمولاً از ۲٪ تجاوز نمی کند. کربنات کلسیم علاوه بر کاربرد دارویی و غذایی می تواند به عنوان ماده اولیه پودر دندان، خمیر دندان و سایر مواد آرایشی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

 

کربنات کلسیم در آن چیست؟

کربنات کلسیم یک ترکیب غیر آلی با فرمول شیمیایی CaCO3 است که جزء اصلی سنگ آهک، مرمر و غیره است. کربنات کلسیم معمولا کریستال های سفید رنگ، بی بو، اساساً نامحلول در آب است و به راحتی با اسیدها واکنش داده و دی اکسید کربن آزاد می کند. این یکی از مواد رایج روی زمین است که در سنگ هایی مانند آراگونیت، کلسیت، گچ، سنگ آهک، سنگ مرمر و تراورتن یافت می شود.

 

 

 

آیا کربنات کلسیم آهک است؟

کربنات کلسیم، جزء اصلی سنگ آهک، به طور گسترده ای برای خنثی کردن اسیدیته خاک و تامین مواد مغذی کلسیم برای گیاهان استفاده می شود. “آهک” می تواند به چندین محصول اشاره کند، اما آهک مورد استفاده در کشاورزی به طور کلی به کربنات کلسیم آسیاب شده به پودر اشاره دارد. سنگ آهک یک سنگ رسوبی رایج است که به طور گسترده در نهشته های زمین شناسی یافت می شود. اغلب در مصالح ساختمانی، چسباننده ها و کشاورزی برای بهبود خاک اسیدی استفاده می شود و سابقه طولانی دارد.

 

 

 

برای مکمل کلسیم چه بخورم؟

غذاهای غنی از کلسیم تقریباً به شرح زیر طبقه بندی می شوند: محصولات لبنی، محصولات سویا، کلپ و میگوی خشک، مواد جامد حیوانی و غیره. با این حال، در حین مصرف مکمل کلسیم، برای کمک به سنتز ویتامین D و افزایش جذب کلسیم، باید در معرض نور خورشید نیز قرار بگیرید. علاوه بر این، تمر هندی وجود دارد که به “پادشاه کلسیم” معروف است. بسیاری از مردم فکر می‌کنند که شیر غنی‌ترین مقدار کلسیم را دارد. در واقع، خمیر کنجد غنی‌ترین مقدار کلسیم را در غذای روزانه دارد.

 

 

 

آیا مصرف قرص کلسیم عوارضی دارد؟

مکمل های کلسیم به ندرت عوارض جانبی ایجاد می کنند. اما عوارض جانبی گاه به گاه شامل گاز، یبوست و نفخ است. به طور کلی، کربنات کلسیم بیشترین احتمال ایجاد یبوست را دارد. ممکن است لازم باشد چندین مارک مختلف یا انواع مکمل های کلسیم را امتحان کنید تا بهترین مکمل را پیدا کنید.

 

 

 

آیا کربنات کلسیم یک ترکیب آلی است؟

کربنات کلسیم: CaCO3 که معمولاً با نام‌های خاکستری، سنگ آهک، پودر سنگ، سنگ مرمر و غیره شناخته می‌شود، نام انگلیسی آن نمک کلسیم اسید کربنیک است. C، یک جامد سفید است و در دمای ۸۲۵ ~ ۸۹۶.۶ درجه سانتیگراد تجزیه می شود و در حدود ۸۲۵ درجه سانتیگراد به اکسید کلسیم و دی اکسید کربن تجزیه می شود.

 

 

 

کربناتو د کلسیو برای چه مواردی استفاده می شود؟

کربنات کلسیم یک نمک معدنی است که در درجه اول برای مدیریت و درمان شرایط کم کلسیم، GERD، CKD و سایر شرایط مشخص شده استفاده می شود. کربنات کلسیم به عنوان مکمل کلسیم، آنتی اسید و اتصال دهنده فسفات طبقه بندی می شود.

 

 

 

کربنات کلسیم آسیاب شده برای چه مواردی استفاده می شود؟

کربنات کلسیم آسیاب شده / سنگ آهک … کربنات کلسیم آسیاب شده در پرکننده های کاغذ و پلاستیک، پوشش ها و رنگ ها استفاده می شود. همچنین در سیمان استفاده می شود، به آهک زنده (اکسید کلسیم) و آهک خشک شده (هیدروکسید کلسیم) تبدیل می شود. کربنات کلسیم زمین کمی پایه است و می توان از آن برای خنثی کردن بخارات حاصل از احتراق یا افزایش pH در آب یا خاک استفاده کرد.

 

 

 

CaCO3 برای چه مواردی استفاده می شود؟

سنگ آهک: کربنات کلسیم (CaCO3) – موارد استفاده، تهیه …از نظر پزشکی، به عنوان یک آنتی اسید یا به عنوان مکمل کلسیم استفاده می شود. همچنین به عنوان پرکننده در لوازم آرایشی استفاده می شود. به عنوان ماده ضدعفونی کننده و اصلاح کننده pH به استخرها اضافه می شود. این ماده در صنعت تولید به عنوان یک مصالح ساختمانی (مرمر)، ماده تشکیل دهنده آهک و سیمان استفاده گسترده ای پیدا می کند.

 

 

 

 

چه کسانی نباید از کربنات کلسیم استفاده کنند؟

اگر هر یک از مشکلات بهداشتی زیر را دارید، قبل از استفاده از این محصول با پزشک یا داروساز خود مشورت کنید: سطوح بالای کلسیم (هیپرکلسمی)، بیماری کلیوی (از جمله سنگ کلیه)، اسید معده کم یا بدون اسید معده (اکلرهیدریا)، بیماری قلبی، بیماری پانکراس، یک بیماری ریوی خاص (سارکوئیدوز)، مشکل …

 

 

 

 

آیا CaCO3 یک نمک است؟

کربنات کلسیم نمک یک باز قوی (به دلیل وجود یون کلسیم) و یک اسید ضعیف (به دلیل وجود یون کربنات است که معمولاً از اسید کربنیک به دست می آید). بنابراین، این نمک ماهیت ملایمی دارد.

 

 

 

کی کربنات کلسیم مصرف کنیم؟

سیترات کلسیم را با یا بدون غذا مصرف کنید. کربنات کلسیم را با غذا مصرف کنید. اسیدی که معده هنگام غذا خوردن تولید می کند به جذب کربنات کلسیم در بدن کمک می کند.

 

 

 

 

آیا CaCO3 با آب واکنش نشان می دهد؟

کربنات کلسیم دارای انرژی شبکه بسیار بالایی است که یکی از دلایل نامحلول بودن آن در آب است. آب و دی اکسید کربن در اثر برهمکنش اسید با کربنات تولید می شوند. استات کلسیم حاصل در آب محلول است.

 

 

برای خرید چه اقدامی کنیم؟

پیشنهاد میشود همیشه و در همه حال با توجه به اینترنتی بودن فرایند خرید حتما با شماره های شرکت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید و از قیمتهای روز استعلام لحظه ای دریافت نمائید. ما در هر ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت شمائیم.

اطلاعات تماس:
 • تلفن همراه :۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸
 • تلفن کارخانه : ۰۸۱۳۲۳۱۳۸۶۱
 • ایمیل : sales@hamedanmine.com
 • آدرس : همدان-کیلومتر ۴۵ جاده همدان.ملایر-شهرک صنعتی فاز ۲.

دنبال کردن صفحه اینستاگرامی ما | سیلیس صادراتی | سیلیس تصفیه آب | معرفی پاسارگاد سیلیس

 

 

۵/۵ - (۲۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *