سیلیس تصفیه آب, آنتراسیت, خرید سیلیس, فیلتراسیون آب, قیمت آنتراسیت

سیلیس و آنتراسیت تصفیه آب و فیلترشنی همدان

سیلیس تصفیه آب و فیلترشنی همدان
سیلیس تصفیه آب و فیلترشنی همدان
سیلیس تصفیه آب و فیلترشنی همدان
سیلیس تصفیه آب و فیلترشنی
سیلیس تصفیه آب و فیلترشنی
سیلیس تصفیه آب و فیلترشنی
سلیس تصفیه آب
سیلیس تصفیه آب و فیلتر شنی
سیلیس تصفیه آب و فیلترشنی همدان
سیلیس تصفیه آب و فیلترشنی همدان

سیلیس و آنتراسیت تصفیه آب و فیلترشنی همدان

سیلیس و آنتراسیت تصفیه آب و فیلترشنی همدان – ماسه سیلیسی که برای تصفیه آب استفاده می شود، شکلی زیر گرد تا گرد دارد که آن را به محیط فیلتراسیون عالی برای جذب مواد جامد معلق در آب تبدیل می کند. به دلیل محتوای سیلیس بالا در ماسه، بسیار بادوام و سخت است. این به آن اجازه می دهد تا به طور دقیق برای فیلترینگ کارآمد درجه بندی شود.از فیلتر شنی برای حذف مواد معلق و همچنین ذرات شناور و قابل فرو رفتن استفاده می شود.

سیلیس دانه بندی  تصفیه آب و فیلتر شنی : سیلیس تصفیه آب و فیلترشنی همدان

تولید سیلیس دانه بندی و سیلیس تصفیه آب در انواع سایزهای ریز ، متوسط ، درشت مخصوص فیلترهای شنی جهت تصفیه آب استخرهای شنا،تصفیه خانه های صنعتی،تصفیه خانه های دولتی،پارک های آبی و استخر و سونا………….سیلیس تصفیه آب استخر در سایزهای متنوع و کیفیت عالی و تولید سیلیس فیلترشنی در بسته بندی های کیسه های کوچک و بزرگ

 

کاربرد سیلیس دانه بندی در صنایع تصفیه آب:

 • -استخرهای شنا
 • -مجتمع های تصفیه آب
 • -تصفیه آب استخرهای پرورش ماهی
 • -آکواریوم ها
 • -زلال سازی آب استخرها
 • -تصفیه آب واحدهای صنعتی
 • -تصفیه آب واحدهای روستایی و شهری مربوط به امور آب و فاضلاب
 • -تصفیه آب استخرهای دولتی و اداره ی ورزش و جوانان

 

مزایای استفاده از سیلیس دانه بندی جهت تصفیه آب :

 • -بهبود کیفیت و شرایط بهداشتی آب
 • -آسان تر کردن فرآیند فیلتراسیون
 • -کاهش اثرات زیست محیطی
 • -گرفتن مواد زائد و مواد خارجی
 • -کاهش مصرف انرژی
 • -کاهش مصرف آب به خاطر زلال بودن

 

کلیه ی  محصولات تولیدی در بسته بندی ۳۰-۴۰-۵۰ کیلیویی عرض می شود و کلیه ی محصولات تولیدی در بسته بندی جامبو ۱و ۵/۱ تنی عرض می شود .

کار کرد سیلیس در فیلترهای شنی جهت تصفیه آب:

فرآیند فیلتراسیون به عنوان یکی از مهمترین و شناخته شده ترین روش در تصفیه و زلال سازی مایعات کاربرد دارد. اساس کار صافی ها ،تصفیه فیزیکی با به دام انداختن ذرات معلق در لایه های بستر فیلتر می باشد. آب و یا مایعاتی که می بایست تصفیه شود ، از قسمت زیرین فیلتر خارج می شود. فیلترهای شنی کاربرد موثری در تصفیه مایعات دارند و کاربرد موثری در استخرهای شنا ،صنایع شیر ، صنایع کاغذ سازی ، صنایع فولاد و فلزات ، صنایع لاستیک سازی ، تصفیه خانه های  آب و فاضلاب ، کلیه ی سیستم های حرارتی و برودتی ، نیروگاه ها ، پتروشیمی و پالایشگاه دارند.

مکانیزم لوله های فیلترشنی

درون این فیلتر ها لایه های مختلفی از ماسه های سیلیس با دانه بندی و خلوص متفاوت قرار می گیرند. بسته به نوع و ابعاد فیلتر شنی و همچنین نازل های مخزن  طبیعتا اندازه مقدار و سایز ذرات ماسه های شنی تغییر می یابد.در طراحی فیلتر شنی پارامترهای مختلفی نظیر سایز دانه بندی بستر ، دمای آب ، سایز ذرات معلق موجود در آب ، تخلخل بستر ، دبی آب عبوری و سرعت خطی جریان عبوری بایستی در نظر گرفته شوند. علاوه بر این عوامل هیدرولیکی و فشار و شرایط بهره برداری فیلترها نیز بایستی مد نظر باشد.

تاکید بر کیفیت محصولات

سیلیس دانه بندی تصفیه آب شرکت معدن سیلیس همدان با کیفیت بالا و خلوص ۹۹ درصد به بالا می باشد و در انواع سایزهای مختلف آماده عرض به بازار می باشد . کلیه ی محصولات سیلیس تصفیه آب در انواع بسته بندهی های ۳۰-۴۰-۵۰ کیلویی قابل عرض می باشد.

سلیس تصفیه آب

سیلیس فیلترشنی استخر

ساده ترین نوع فیلتراسیون،عبور آب از لایه های خاک می باشد که در طبیعت به طور دایم در حال انجام است.این عمل در تصفیه خانه های آب شهری و تصفیه خانه های آب صنعتی از طریق فیلترشنی صورت می پذیرد،با این تفاوت که در فیلترهای شنی به جای خاک ،سیلیس وجود دارد و معولا با بهره گیری از پمپ ،آب از فیلترهای شنی با فشار عبور داده می شود.

 

فروش سیلیس تصفیه آب

سیلیس ممتاز و سیلیس درجه۱ در تصفیه آب و فاضلاب معمولا از سنگ سیلیس با خلوص بیش از ۹۹ درصد استفاده میگردد.سنگ سیلیس مورد استفاده در فیلترشنی جهت تصفیه آب به صورت دانه بندیهای ریز.متوسط.درشت استفاده می شود که این چیدمان مربوط به نوع فیلتر و پروژه تصفیه آب متفاوت می باشد.

 

فیلترشنی تصفیه آب استخر:

عبور آب از فیلتر تصفیه استخر و جکوزی که اصطلاحا فیلتر استخر نامیده می شود.اولین مرحله در بهبود و اصلاح کیفیت آب مورد استفاده در استخر و جکزی است.فیلتراسیون یا تصفیه کردن آب توسط فیلتر استخر یک فرآیند صرفا فیزیکی است که در آن ذرات آلاینده،معلق و ناخالصی های موجود در آب از آن جدا می شود.با استفاده از فیلترهای تصفیه آب حتی می توان بخشی از باکترها ی موجود در آب را نیز جدا نموده و به طور کلی برای تصفیه آب استخرها عمدتا از سه نوع فیلتر استخر استفاده می نمایند.

سلیس تصفیه آب همدان

فروش سیلیس استخر سیلیس تصفیه آب و فیلترشنی همدان

امروزه در فیلتر های تصفیه شنی استخر،از سیلیس به عنوان مواد تصفیه کننده استفاده می کنند که به عنوان سیلیس استخر،سیلیس فیلترشنی،سیلیس زلال سازی،سیلیس تصفیه آب،سیلیس ممتاز و سنگ شیشه نیز شناخته می شود.سیلیس مرغوب،دانه سفید رنگ و براقی است که با خرد کردن سنگ سیلیس تهیه می شود.پس از خرد کردن سنگ ها ،دانه ها را غربال کرده و دانه بندی ها مختلف به بازار عرضه می شود.بهترین و مرغوب ترین سیلیس فیلترشنی در استان همدان می باشد که بسیار شفاف می باشد.

 

 

روش بکارگیری سیلیس تصفیه آب و فیلترشنی همدان

سیلیس در فیلترشنی استخر درون مخزن بسته ای بوده و آب استخر یا جکوزی تحت فشار پمپ از روی بستر سیلیس عبور داده می شود.گفتنی است که سرعت گذر آب از روی بستر شنی این فیلترها نسبت به فیلترشنی باز بیشتر است.در فیلتر شنی استخر از ۳-۴ سایز مختلف سیلیس استفاده می شود.در کف فیلترشنی استخر،سیلیس دانه بندی درشت با سایزهای ۳-۵ میلیمتر یا ۵-۸ میلیمتر قرار می گیرد که این سایزها بستگی به نوع و سایز نازل کف فیلتر دارد.

سطح بعدی فیلتر شنی

در ردیف بعدی،سایز سیلیس یک درجه کاهش پیدا کرده و به قطر ۱-۳ میلیمتر می رسد.این لایه جهت جلوگیری از عبور دانه های سیلیس فوقانی که دارای سایز کمتری بوده یعنی قطری بین ۰.۲-۰.۸ میلیمتر دارد.فیلتراسیون اب و جذب ذرات عمدتا به عهده ی این ردیف از سیلیس بوده و ردیف های دیگر تنها به منظور جلوگیری از خروج این ردیف از سیلیس از فیلترشنی استفاده می شود.در بعضی از فیلترهای شنی از یک ردیف سیلیس با قطر بیشتر بر روی این سیلیس ردیف بالایی هم استفاده می شود تا در زمتن بک واش (back wash)  سیلیس های ۰.۲-۰.۸ میلیمتر که وزن بسیار کمی دارند،از فیلتر شنی استخراج نشوند.

 

کاربرد سیلیس فیلترشنی :

از موارد کاربرد سیلیس فیلترشنی می توان به استخرهای شنا و جکوزی،پارک های آبی،استخرهای پرورش ماهی و آبزیان،آکواریوم ها،دریاچه های مصنوئی ،تصفیه خانه های آب شرب،تصفیه خانه های فاضلاب،تصفیه آب های پتروشیمی و پالایشگاه ها و … اشاره کرد.معدن سیلیس همدان در فعالیت خود توانسته با ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت رضایت مشتریان خود را جلب کند.

 

سیلیس تصفیه آب و فیلترشنی همدان

جهت مشاوره و خرید با شرکت:۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸

 

مزیت های سیلیس فیلترشنی :

 • صرفه جویی در انرژی،آب و مواد شیمیایی ضد عفونی کننده
 • بهبود کیفیت و شرایط بهداشتی آب
 • کاهش مصرف آب به مقدار ۳۵ درصد
 • آسانتر کردن فرآیند فیلتراسیون
 • کاهش مصرف انرژی به مقدار ۶۰ درصد
 • کاهش اثرات زیست محیطی
 • داشتن آب ایمن و سالم

 

چگونه سیلیس را از آب فیلتر می کنید؟

از بین بردن سیلیس از آب صنعتی- متداول ترین و مؤثرترین تکنیک برای از بین بردن سیلیس دانه ای از آب دیگ بخار ، نرم شدن آهک است. این فرایند شامل اضافه کردن آهک ، همچنین به عنوان هیدروکسید کلسیم ، به آب است. آهک مانند نرم کننده آب برای سیلیس عمل می کند و باعث می شود کلسیم و منیزیم – ذراتی که باعث سختی می شوند – از بین بروند.

 

چگونه از طریق سیلیس فیلتر می کنید؟

از طریق سیلیس به عنوان میانبر تصفیه فیلتر کنید. یک پلاگین کوتاه و چربی سیلیس را آماده کنید و ترکیب خود را از طریق آن اجرا کنید تا ناخالصی های پایه را از بین ببرید. این می تواند برای واکنش هایی که نقطه به نقطه هستند ، مؤثر باشد و هنگامی که کار به طور موثری واکنش دهنده ها و معرفهای باقی مانده را از بین می برد.

 

آیا ماسه سیلیس برای فیلتر کردن آب مناسب است؟

انجمن سیلیس و قالب گیری ماسه (SAMSA) بخشی از …به دلیل خاصیت منحصر به فرد آن ، ماسه سیلیس برای تصفیه آب در طیف گسترده ای از کاربردهای از جمله تصفیه آب آشامیدنی و فاضلاب ، شنا و اوقات فراغت ، دم کردن ، پردازش کاغذ ، فرآیندهای شیمیایی و تولید برق استفاده می شود.

 

استفاده از سیلیس در تصفیه آب چیست؟

استفاده از ماسه سیلیس در تصفیه آب چیست … یکی از کاربردهای مهم شن و ماسه سیلیس در تصفیه آب آشامیدنی است. آب آشامیدنی ایمن و با کیفیت بالا برای سلامت عمومی ضروری است. با استفاده از ماسه سیلیس به عنوان محیط فیلتر ، آلاینده های مختلفی مانند ذرات جامد ، ماده آلی و میکروارگانیسم ها را می توان برداشته یا به میزان قابل توجهی کاهش داد.

 

آیا سیلیس فیلتر UV است؟

یک فیلتر UV معدنی که باعث افزایش SPF بسیار خوب و سهم قابل توجهی در محافظت از UVA می شود. Parsol® TX (INCI: دی اکسید تیتانیوم ، سیلیس ، Dimethicone) یک فیلتر UVB معدنی است که عملکرد SPF بسیار خوب و همچنین سهم قابل توجهی در محافظت از UVA در محدوده نور آبی دارد.

 

چگونه سطح سیلیس را در آب آزمایش می کنید؟

سیلیس کل را می توان با انجام آنالیزها با استفاده از روش جذب اتمی الکتروترمال (روشهای استاندارد ۳۱۱۳B) ، روش طیف سنجی جرمی پلاسما به صورت القایی (روشهای استاندارد ۳۱۲۵) یا روش پلاسما به صورت استقرایی (روشهای استاندارد ۳۱۲۰) تعیین کرد.

 

آیا می توانم سیلیس را در آب بگذارم؟

سیلیس و سیلیکات به عنوان تهویه ، مواد شوینده و مهار کننده های خوردگی به آب اضافه می شوند. با این حال ، سیلیس موجود در آب می تواند برای صنایع ، در درجه اول در کاربردهای دیگ بخار و بخار ، مشکلات مهمی ایجاد کند. فشارهای زیاد و درجه حرارت بالا باعث رسوب سیلیس در لوله های دیگ بخار و مبدل های حرارتی می شود.

 

 

قیمت سیلیس تصفیه آب

این شرکت قادر به تولید سیلیس دانه بندی تصفیه آب و فیلترشنی در بسته بندی های کیسه های  ۳۰-۴۰-۵۰کیلیویی  با بهترین کیفیت و شفافیت بالا در خدمت تولید کننده های عزیز می باشد.جهت مشاوره و نحوه ی استفاده سیلیس در فیلترشنی تماس بفرمایی :۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸

 

سیلیس تصفیه آب و فیلترشنی همدان

تگ ها :فیلتر فیلترشنی- سیلیس استخر-سیلیس تصفیه آب-سیلیس فیلترشنی-سیلیس زلال سازی-سیلیس استخرسازی-سیلیس شکری-سیلیس مخزن-سیلیس بهداشتی-سیلیس فیلترشنی استخر-فروش سیلیس استخر-تصفیه آب-تولید سیلیس استخر – سیلیس تصفیه آب و فیلترشنی – سیلیس تصفیه آب و فیلترشنی

لینک های سفارشی:

 

برای خرید سیلیس تصفیه آب چه اقدامی کنیم؟

پیشنهاد میشود همیشه و در همه حال با توجه به اینترنتی بودن فرایند خرید حتما با شماره های شرکت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید و از قیمتهای روز استعلام لحظه ای دریافت نمائید. ما در هر ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت شمائیم.

 

اطلاعات تماس:
 • تلفن همراه :۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸
 • تلفن کارخانه : ۰۸۱۳۲۳۱۳۸۶۱
 • ایمیل : sales@hamedanmine.com
 • آدرس : همدان-کیلومتر ۴۵ جاده همدان.ملایر-شهرک صنعتی فاز ۲.

دنبال کردن صفحه اینستاگرامی ما | سیلیس صادراتی | سیلیس تصفیه آب | معرفی پاسارگاد سیلیس

۵/۵ - (۷ امتیاز)