مقالات, آنتراسیت, فروش سیلیس, مقالات سیلیسی

معدن ذغال آنتراست

معدن ذغال آنتراسیت

معدن ذغال آنتراست

معدن ذغال آنتراست – آنتراسیت که ذغال سخت نیز نامیده می شود ، بسیار دگرگون شده ترین شکل ذغال است. این ماده حاوی کربن ثابت بیشتری (۸۶ درصد یا بیشتر بر اساس خشک و بدون خاکستر) نسبت به سایر اشکال ذغال سنگ و کمترین مقدار ماده فرار (۱۴ درصد یا کمتر بر اساس خشک و بدون خاکستر) است و دارای مقادیر گرمایی نزدیک به ۳۵ مگاژول در هر کیلوگرم (تقریباً ۱۵۰۰۰ واحد حرارتی انگلیس در هر پوند) ، تفاوت چندانی با مقادیر گرمایی اکثر ذغال های قیر ندارد. آنتراسیت کمترین نوع زغال سنگ است. در ایالات متحده بیشتر در شمال شرقی پنسیلوانیا یافت می شود و کمتر از ۲ درصد از کل ذخایر ذغال سنگ در این کشور را تشکیل می دهد. مقادیر کمتری از آنتراسیت در آفریقای جنوبی ، استرالیا ، اوکراین شرقی ، غرب کانادا ، چین و سایر کشورها وجود دارد.

 

 

معدن ذغال آنتراسیتخاصیت آنتراسیت -معدن ذغال آنتراست

آنتراسیت ها خاکستری سیاه تا فولادی هستند و درخشندگی تقریباً فلزی دارند. آنها می توانند صیقل داده شده و برای اهداف تزئینی استفاده شوند. آنتراسیت های سخت و شکننده با شکستگی استخوان منتخب به قطعات تیز تبدیل می شوند. برخلاف بسیاری از ذغال های قیر ، آنها در لمس تمیز هستند. اگرچه اشتعال آنتراکیت به سختی انجام می شود ، اما با شعله آبی رنگ پریده می سوزد و برای ادامه احتراق به توجه کمی نیاز دارد. در گذشته از آنها برای گرمایش در منازل استفاده می شد زیرا هنگام حمل و نقل گرد و غبار کمی تولید می کنند ، به آرامی می سوزند و دود نسبتاً کمی از خود منتشر می کنند. امروزه به دلیل فراوانی محدود و هزینه نسبتاً زیاد و در دسترس بودن سایر منابع انرژی (به عنوان مثال ، گاز طبیعی و برق) برای اهداف گرمایش ، از آنتراسیت به ندرت برای این منظور استفاده می شود.

 

 

معدن ذغال آنتراست

تولیدآنتراسیت

اگرچه آنتراسیت ها معمولاً در مناطق تغییر شکل یافته زمین شناسی ، مانند سنگهای رسوبی به شدت چین خورده در منطقه آنتراسیت پنسیلوانیا رخ می دهند ، اما منشأ آنها به دلیل گرم شدن بالاتر از حد طبیعی است که به دلیل وجود نفوذهای آذرین در نزدیکی یا شیب های گرم زمینی زیاد ایجاد می شود. هر دوی این پدیده ها دمایی بسیار بالاتر از آنچه در بیشتر حوضه های رسوبی به عمق رسیده است را تولید می کنند. به عنوان مثال ، در قطب جنوب ، طوفانهای آذرین بزرگ به اقدامات ذغال سنگ نفوذ کرده و برخی از ذغال سنگهای قیر موجود را به آنتراکیت تبدیل کردند. تصور می شود که درجه حرارت از ۱۷۰ تا ۲۵۰ درجه سانتیگراد (حدود ۳۴۰ تا ۴۸۰ درجه فارنهایت) برای تشکیل آنتراسیت ضروری است.کلیه آنتراسیت های تولید شرکت معدن تولیدی همدان دارای بهترین ویژگی های استاندارد برای تصفیه آب و فیلترشنی می باشد که ما توانستیم بهترین نوع دانه بندی با عیار های مختلف را تولید و به بازار عرضه کنیم.

 

 

جهت خرید سیلیس ممتاز دانه بندی و پودر شده در انواع سایزها  مش های با شرکت تماس بگیرید.

کلمات کلیدی :سیلیس ممتاز,سیلیس ممتاز همدان,معدن سیلیس,کلوخه سیلیس,سیلیس سفید,سیلیس استخر,سیلیس شفاف,سیلیس پودری,سیلیس کریستالی,سیلیس ملایر,سیلیس ایران,سیلیس تصفیه آب,بسته بندی سیلیس ممتاز,سیلیس شیشه و بلور,سیلیس کاشی,سیلیس کوارتز

۵/۵ - (۲۱ امتیاز)

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *