سیلیس درجه 1 (sio2)
سیلیس درجه 1 (sio2)
سیلیس درجه 1 (sio2)
سیلیس درجه 1 sio2

سیلیس درجه ۱ sio2

سیلیس درجه ۱ sio2 – نام سیلیس silicon  از واژه لاتین (silics) به معنی سنگ سخت،سنگ آتش زنه یا سنگ چخماق گرفته شده است.سیلیس به عنوان دومین عنصر فرآوان در پوسته زمین با فرآوانی ۲۵ % می باشد.سیلیس درجه ۱ شامل کیفیت عالی و عیار آن ۹۸ درصد به بالا می باشد که به صورت سیلیس دانه بندی ، سیلیس پودری ، سیلیس میکرونیزه و … عرضه میگردد .

سیلیس درجه ۱ sio2

درباره سیلیس درجه ۱

سیلیس غیر فلزی است سخت به رنگ بی رنگ تا سفید رنگ و یا خاکستری تیره با نماد si  ،عدد اتمی۱۴،وزن اتمی ۲۸/۰۸۵ ،وزن مخصوص ۲/۳۳ گرم بر سانتی مترمکعب،سختی ۷ در مقیاس موس،رنگ خاکه سفید،نقطه جوش ۲۳۵۵ درجه سانتی گراد و نقطه ذوب ۱۴۱۰ درجه سانتی گراد و سیلیس تولید شرکت معدن سیلیس همدان از استانداردهای لازم برای تامین سیلیس صنایع را برخوردار می باشد وبا استفاده از بهترین تکنولوژی تولیدی سیلیس در ایران استفاده کرده و قادر به تامین سیلیس در انواع سایزها و مش های مورد نظر مشتری می باشد.

سیلیس شیشه و بلور

سیلیس درجه۱ در صنعت شیشه و بلور سازی کاربرد فراوانی دارد که در این صنعت سیلیس درجه۱ باید طبق استانداردهای مورد نظر باشد که دارای عیار بالا و خلوص ۹۸ درصد باشد و از لحاظ سایز و دانه بندی طبق نیاز مشتری باشد.سیلیس درجه ۱ تولید شرکت معدن سیلیس همدان دارای بهترین کیفیت و بالاترین عیار سیلیس موجود در کشور قادر به تامین مواد اولیه کارخانه های شیشه و بلورسازی می باشد.

سیلیس درجه یک تصفیه آب

سیلیس درجه ۱در صنعت آب و فاضلاب بسیار کاربرد دارد و سیلیس درجه ۱ به دلیل سختی بالایی که دارد در فیلترشنی به مدت بسیار بالایی کارایی دارد.سنگ سیلیس ممتاز از معادن استخراج شده و توسط پیشرفته ترین دستگاه ها خردایش و دانه بندی می شود.سیلیس درجه ۱ تولید ی در انواع سایزهای ریز.متوسط درشت تولید می شود ودر بسته بندی های ۴۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی  جهت مصرف در صنایع تصفیه آب استخر و فیلترشنی های صنعتی و آب و فاضلاب کاربرد دارد.

سیلیس درجه ۱ sio2

سیلیس درجه ۱ :

کار برد سیلیس درجه ۱ : جهت تصفیه آب، کاشی و سرامیک، ریخته گری، رنگ سازی ،افزودنی های بتنی و … میباشد .

جهت خرید سیلیس درجه ۱ دانه بندی و پودر شده در انواع سایزها  و مش های با شرکت تماس بگیرید.

شماره تماس :۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸

 

شیشه و بلور/سیلیس کاشی/سیلیس کوارتز


برای خرید چه اقدامی کنیم؟

پیشنهاد میشود همیشه و در همه حال با توجه به اینترنتی بودن فرایند خرید حتما با شماره های شرکت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید و از قیمتهای روز استعلام لحظه ای دریافت نمائید. ما در هر ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت شمائیم.

اطلاعات تماس:
  • تلفن همراه :۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸
  • تلفن کارخانه : ۰۸۱۳۲۳۱۳۸۶۱
  • ایمیل : sales@hamedanmine.com
  • آدرس : همدان-کیلومتر ۴۵ جاده همدان.ملایر-شهرک صنعتی فاز ۲.

دنبال کردن صفحه اینستاگرامی ما | سیلیس صادراتی | سیلیس تصفیه آب | معرفی پاسارگاد سیلیس

۴.۸/۵ - (۵۷۰ امتیاز)