بسته بندی محصولات

بسته بندی محصولات کلیه ی محصولات تولیدی شرکت از بسته بندی متنوعی برخوردار است و این بسته بندی ها طبق سفارش مشتری ها عرضه می شود و تمام محصولات تولیدی سیلیس دانه بندی به صورت فله – کسیه های جامبوی ۵/۱ تنی – ۱ تنی و بسته بندی های کیلویی ۵۰-۴۰-۳۰ کیلویی قابل عرضه می باشد و بسته بندی های مواد معدنی از بهترین جنس و مرغوب ترین کالاهای بسته بندی می شود.

انواع بسته بندی سیلیس

 • بسته بندی کیسه های جامبو ی ۱ و ۱/۵ تنی در کیسه های نو
 • بسته بندی سیلیس دانه بندی تصفیه آب در کیسه های ۳۰ ، ۴۰ ، ۵۰ کیلویی
 • بسته بندی سیلیس پودری درکیسه های جامبو بگ و کیسه های ۴۰ کیلویی
 • بسته بندی سیلیس مخصوص فیلتر شنی و سختی گیر
 • بسته بندی سیلیس ممتاز در کیسه های جامبو و پالت

 

بسته بندی کربنات کلسیم :
 • بسته بندی کربنات پودری درکسیه جامبو
 • بسته بندی کربنات کلسیم مش های ۲۰۰ ، ۴۰۰، ۸۰۰، ۱۵۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۲۵۰۰
 • بسته بندی کربنات کلسیم پودری در بسته های ۳۰ و ۴۰ کیلویی
 • بسته بندی کربنات کلسیم همراه پالت و شیرینگ

 

 

چگونه ستون های سیلیسی را بسته بندی می کنید؟ 

برای بسته بندی سیلیس یک قیف خشک در بالا قرار دهید و به آرامی سیلیس یا آلومینا (فاز ثابت) را در حلال بریزید. برای جلوگیری از سرریز شدن حلال اجازه دهید تا تخلیه شود . اجازه دهید فاز ساکن ته نشین شود و به آرامی روی ستون ضربه بزنید (به کادر زیر مراجعه کنید) به طوری که سیلیس یا آلومینا به طور محکم در ستون بسته شود .

چرا سیلیس در بسته بندی استفاده می شود؟

خشک‌کننده‌های سیلیکاژل اغلب در جعبه‌های کفش و بسته‌بندی کفش، کیف و کیف چرمی، بطری‌های دارو، لوازم الکترونیکی و سایر محصولات مصرفی یافت می‌شوند. هدف از سیلیکاژل جذب رطوبت و جلوگیری از تأثیر رطوبت بر محصولات در هنگام حمل و نقل و نگهداری است.

۴ سطح بسته بندی چیست؟

اغلب، بسته بندی می تواند ۴ سطح یا بیشتر داشته باشد. نمونه ای از این می تواند یک لوله خمیر دندان (سطح اولیه)، در یک کارتن تاشو (سطح ثانویه)، در جعبه نمایشگر (سطح سوم) و سپس در بسته بندی سطح چهارم حمل شود که البته بسته بندی حمل و نقل در سطح۴ برای انواع سیلیس توصیه می شود.

سیلیس برای چه مواردی استفاده می شود؟

سیلیس کریستالی یک ماده معدنی معمولی است که در پوسته زمین یافت می شود. موادی مانند ماسه، سنگ، بتن و ملات حاوی سیلیس کریستالی هستند. همچنین برای ساخت محصولاتی مانند شیشه، سفال، سرامیک، آجر و سنگ مصنوعی استفاده می شود.

 

تعریف سیلیس چیست؟

سیلیس | تعریف، خواص سیلیس نام رایج ترکیب شیمیایی دی اکسید سیلیکون است. این ترکیب از یک اتم سیلیکون تشکیل شده است که به دو اتم اکسیژن پیوند دارد و با فرمول شیمیایی S i O 2 نشان داده می شود. سیلیکون و اکسیژن به شکل سیلیس در پوسته و داخل زمین بسیار فراوان است.

 

سیلیس توسط چه چیزی ساخته می شود؟

سیلیس – که به آن ماسه سیلیس یا ماسه کوارتز نیز می گویند، سیلیس از دی اکسید سیلیکون (SiO2) ساخته شده است. ترکیبات سیلیکونی مهم ترین جزء پوسته زمین هستند. از آنجایی که ماسه فراوان است، استخراج آن آسان و پردازش نسبتا آسان است، منبع اصلی سنگ معدن سیلیکون است. سنگ دگرگونی، کوارتزیت، منبع دیگری است.

 

آیا سیلیس در آب است؟

تمام منابع آب طبیعی حاوی مقداری سیلیس محلول هستند و بیشتر آنها حاوی سیلیس معلق یا کلوئیدی هستند. در محلول بسته به مقدار pH می تواند به صورت اسید سیلیسیک یا یون سیلیکات وجود داشته باشد.

 

سیلیس چگونه یافت می شود؟

رایج ترین شکل سیلیس کریستالی کوارتز است که در ماسه، شن، خاک رس، گرانیت، خاک دیاتومه و بسیاری از اشکال دیگر سنگ یافت می شود. سیلیس غیر کریستالی در شیشه، سیلیکون کاربید و سیلیکون یافت می شود.

 

آیا سیلیس برای نوشیدن بی خطر است؟

قرار گرفتن در معرض سیلیس در آب آشامیدنی برای ایجاد اثراتی بر سلامت انسان گزارش نشده است. مطالعات روی انسان نشان داده است که تنفس اشکال خاصی از غبار سیلیس (به عنوان مثال، هنگام کار در یک کارخانه) می تواند باعث آسیب ریه شود.

 

آیا سیلیس تماما طبیعی است؟

سیلیس به طور طبیعی در محیط یافت می شود. این ترکیبی است که از سیلیکون و اکسیژن ساخته شده است و می تواند به اشکال مختلف باشد. تمام اشکال سیلیس از مواد شیمیایی یکسانی ساخته می شوند اما می توانند ساختارهای متفاوتی داشته باشند. سیلیس به دو گروه اصلی سیلیس کریستالی و سیلیس آمورف (سیلیس غیر کریستالی) تقسیم می شود.

 

آیا سیلیس ضد پیری است؟

هنگامی که کمبود کلاژن را تجربه می کنیم، می توانیم با ناخن های شکننده، موهای کدر، چین و چروک، جوش و کاهش خاصیت ارتجاعی پوست مواجه شویم. افزایش پیشگیرانه مصرف سیلیس به جلوگیری از علائم پیری کمک می کند.

 

آیا سیلیس در آب حل می شود؟

دو شکل مختلف از سیلیس وجود دارد که به آب ختم می شود: سیلیس واکنش پذیر و سیلیس کلوئیدی. سیلیس واکنشی یک اسید بسیار ضعیف است که در آب حل می شود، در حالی که سیلیس کلوئیدی ساختاری شیشه ای دارد که می تواند به سطوح، ظروف شیشه ای و وسایل آسیب برساند.

 

آیا سیلیس به کلاژن تبدیل می شود؟

همانطور که مشخص است، سیلیس یک بلوک ساختمانی ضروری برای بدن ما برای تولید کلاژن است. به یاد داشته باشید، بدن ما می‌داند چگونه این کار را انجام دهد، سلول‌های ما می‌توانند کلاژن بسازند، فقط با افزایش سن، کارایی آن‌ها کاهش می‌یابد. سیلیس یک ماده معدنی است و از دو مورد از فراوان ترین مواد زمین (در واقع دی اکسید سیلیکون SiO2) ساخته شده است.

 

آیا سیلیس قابل جذب است؟

مطالعات نشان می دهد که سیلیس بسیار کمی در بدن جذب می شود. ترکیبات سیلیکا از طریق پوست شناسایی شد. با این حال، انتظار می رود که سیلیس بسیار کمی از طریق پوست جذب شود. ترکیبات سیلیس متابولیزه نمی شوند.

 

لینک های مرتبط:  بسته بندی محصولات

 

برای خرید چه اقدامی کنیم؟

پیشنهاد میشود همیشه و در همه حال با توجه به اینترنتی بودن فرایند خرید حتما با شماره های شرکت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید و از قیمتهای روز استعلام لحظه ای دریافت نمائید. ما در هر ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت شمائیم.  بسته بندی محصولات

 

 

اطلاعات تماس:  بسته بندی محصولات
 • تلفن همراه :۰۹۱۸۸۵۱۸۶۲۸
 • تلفن کارخانه : ۰۸۱۳۲۳۱۳۸۶۱
 • ایمیل : sales@hamedanmine.com
 • آدرس : همدان-کیلومتر ۴۵ جاده همدان.ملایر-شهرک صنعتی فاز ۲.

دنبال کردن صفحه اینستاگرامی ما | سیلیس صادراتی | سیلیس تصفیه آب | معرفی پاسارگاد

۴.۷/۵ - (۳۵۹ امتیاز)