محصولات ویژه

آنتراسیت تصفیه آب

آنتراسیت تصفیه آب
آنتراسیت تصفیه آب
آنتراسیت تصفیه آب
آنتراسیت تصفیه آب

آنتراسیت تصفیه آب :  آنتراسیت زغالی است معدنی که بسیار به کربن اکتیو شباهت دارد . زغالی سیاه رنگ و براق و سخت تر از کربن است و دارای حداق آب و بیشترین مقدار کربن است.

آنتراسیت در فرآیند تصفیه آب و فاضلاب و سوخت و تهیه کربن اکتیو  برپایه زغال که در زمینه ی فولاد سازی ، پتروشیمی و… استفاده می شود. آنترسیت حد واسط سیلیس و کربن اکتیویی باشد.

آنتراسیت می تواند کدورت را بر طرف کند و کمی هم آهن و منگنز را از بین می برد.

کاربرد آنتراسیت در تصفیه آب:

آنتراسیت قادر است کدورت ، آهن ، منگنز ، کلرازاد ، کروم و فلزات سنگین مواد آلی و چرمی و روغن را از آب حذف و یا میزان آن را کاهش دهد.

انواع آنتراسیت :

۱-آنتراسیت وارداتی Jacobi با درصد خلوص کربن بالای ۹۰ %

۲-آنتراسیت کیفیت ممتاز با درصد خلوص کربن بالای ۸۰ %

۳-آنتراسیت شسته شده بدون خاکستر با درصد خلوص های

% ۷۰ -۶۰

% ۸۰ – ۷۰

% ۹۰ – ۸۰

قیمت آنتراسیت

قیمت آنتراسیت نسبت به قیمت سیلیس بالا می باشد و آنتراسیت تولیدی این شرکت در مدل های مختلف تولید میشود و به خاطر تنوع در تولید آنتراسیت قیمت ها متفاوت می باشد که بسته به نوع انتراسیت که درصد کربن و خاکستر و مواد فار آن چند درصد باشد و یک پارامتر دیگر بسته به نوع دانه بندی که در انواع سایزهای ریز و درشت تولید میشود.

فروش آنتراسیت

آنتراسیت  تولیدی شرکت معدن سیلیس همدان در بسته بندی ۲۰کیلویی قابل عرضه می باشد و این محصول همراه با سیلیس به مشتری عرضه می شود و آنتراسیت با بالاترین درصد کربن و کمترین خاکستر عرضه می شود و فروش آنتراسیت در این شرکت با بالاترین استاندارد و بهترین بسته بندی ها تحویل مشتری داده میشود.

 

This site is using SEO Baclinks plugin created by Cocktail Family

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.