محصولات ویژه

آنتراسیت تصفیه آب

آنتراسیت تصفیه آب
آنتراسیت تصفیه آب
آنتراسیت تصفیه آب
آنتراسیت تصفیه آب

آنتراسیت تصفیه آب :  آنتراسیت زغالی است معدنی که بسیار به کربن اکتیو شباهت دارد . زغالی سیاه رنگ و براق و سخت تر از کربن است و دارای حداق آب و بیشترین مقدار کربن است.

آنتراسیت در فرآیند تصفیه آب و فاضلاب و سوخت و تهیه کربن اکتیو  برپایه زغال که در زمینه ی فولاد سازی ، پتروشیمی و… استفاده می شود. آنترسیت حد واسط سیلیس و کربن اکتیویی باشد.

آنتراسیت می تواند کدورت را بر طرف کند و کمی هم آهن و منگنز را از بین می برد.

کاربرد آنتراسیت در تصفیه آب:

آنتراسیت قادر است کدورت ، آهن ، منگنز ، کلرازاد ، کروم و فلزات سنگین مواد آلی و چرمی و روغن را از آب حذف و یا میزان آن را کاهش دهد.

انواع آنتراسیت :

۱-آنتراسیت وارداتی Jacobi با درصد خلوص کربن بالای ۹۰ %

۲-آنتراسیت کیفیت ممتاز با درصد خلوص کربن بالای ۸۰ %

۳-آنتراسیت شسته شده بدون خاکستر با درصد خلوص های

% ۷۰ -۶۰

% ۸۰ – ۷۰

% ۹۰ – ۸۰

قیمت آنتراسیت

قیمت آنتراسیت نسبت به قیمت سیلیس بالا می باشد و آنتراسیت تولیدی این شرکت در مدل های مختلف تولید میشود و به خاطر تنوع در تولید آنتراسیت قیمت ها متفاوت می باشد که بسته به نوع انتراسیت که درصد کربن و خاکستر و مواد فار آن چند درصد باشد و یک پارامتر دیگر بسته به نوع دانه بندی که در انواع سایزهای ریز و درشت تولید میشود.

فروش آنتراسیت

آنتراسیت  تولیدی شرکت معدن سیلیس همدان در بسته بندی ۲۰کیلویی قابل عرضه می باشد و این محصول همراه با سیلیس به مشتری عرضه می شود و آنتراسیت با بالاترین درصد کربن و کمترین خاکستر عرضه می شود و فروش آنتراسیت در این شرکت با بالاترین استاندارد و بهترین بسته بندی ها تحویل مشتری داده میشود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.